قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند بیمارستانی در این روز ها یکی از پر کاربرد ترین انواع اسپان باند است که در تولید انواع منسوجات بیمارستانی از جمله گان، شان، روکش ها و سایر محصولات منسوج بیمارستانی که یکبار مصرف هستند کاربرد دارند. برای خرید عمده انواع پارچه اسپان باند یکبار مصرف بیمارستانی می توانید با مشاورین فروش مجموعه در تماس باشد و انواع اسپان باند پزشکی را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

رول وی پک یکی از محصولات بسته بندی استریل و یونیت دندانپزشکی ایتالیایی را در این بخش از سایت جهت سفارش اطلاعات کلی محصول در اختیار شما قرار داده ایم.

پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند sms چیست؟

اسپان باند انواع مختلفی دارد که به صورت چند لایه تولید می شود. نوع sms این پارچه متشکل از دو لایه اسپان باند و یک لایه ملت بلون می باشد که برای بسته بندی و نیز تولید ماسک قابل استفاده است. به طور کلی انواع اسپان باند های موجود در بازار فراغ از گرماژی که برای تولید آنها در نظر گرفته می شوند از نظر تعداد لایه ها عبارتند از:

  1. اسپان باند تک لایه
  2. اسپان باند دو لایه
  3. اسپان باند 3 لایه
  4. اسپان باند 4 لایه
  5. اسپان باند 5 لایه

نوع sms نیز نوع ویژه ای از اسپان باند های سه لایه است که در لایه وسط آن از پارچه ملت بلون استفاده می شود. حرف s در نامگذاری نشانگر لایه اسپان و حرف m نشان دهنده لایه ملت بلون است. ملت بلون نوع دیگری از پارچه های بدون بافت است که بسیار مقام و غیر قابل نفوذ هستند و در انواع فیلتر های تنفسی و سایر فیلتر ها کاربرد دارند.

ملت بلون از ماده اولیه پلی پروپیلن تولید می شود که در پتروشیمی ها تولید می شوند. کاربرد پزشکی آنها در تولید انواع ماسک پزشکی و پرستاری است.

برای سفارش به صورت اینترنتی یونیت دندانپزشکی زیگر در این قسمت از وب سایت به ما مراجعه کنید.

پارچه اسپان باند بیمارستانی

کارخانه اسپان باند مشهد

پارچه اسپان باند یکی از بهترین پارچه های مصرفی به عنوان پارچه کاور بیمارستانی است که در کارخانه های مشهد، یزد، تبریز، اصفهان و تهران و سایر کارخانه های فعال در کشور تولید می شود. اسپان باند پزشکی نمونه ای از معروف ترین نوع اسپان باند در بازار امروز است که به رنگ آبی بوده و در گرماژ مختلف از 25 گرم به بالا تولید می شود.
پارچه اسپان باند طوسی نیز یکی از رنگ های پرطرفدار در بین پارچه های یکبار مصرف است که ان هم موارد خاص خود را دارد. در تولید ماسک های رنگی، محصولات هتلی و ساک های دستی می توان از این نمونه اسپان باند استفاده نمود.
کارخانه تولید اسپان باند در مشهد که با برند بافتینه تولیدات خود را در بازار عرضه می کند، در حال حاضر یکی از پرفروش ترین برند های اسپان باند را در اختیار دارد.
سایر برند های تولید کننده هر چند کمتر شناخته شده هستند، کیفیت مناسبی را از نظر استاندارد های جهانی برخوردار می باشند.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما