قیمت نخ بخیه جذبی در فروشگاه آنلاین

نخ بخیه، یکی از ابزار مهم در انواع جراحی ها می‌باشد که مصارف عمده‌ای دارد. قیمت نخ بخیه در فروشگاه های آنلاین، بر اساس نوع جذبی یا غیر جذبی بود آنها متفاوت است. همچنین مسیر های ساده‌ای برای خرید ارزان قیمت نخ بخیه وجود دارد. از این رو می‌توانید، برای خرید قیمت مناسب با مشاور مجموعه تماس بگیرید.رول وی پک یکی از محصولات بسته بندی استریل و یونیت دندانپزشکی ایتالیایی را در این بخش از سایت جهت سفارش اطلاعات کلی محصول در اختیار شما قرار داده ایم.

 

قیمت نخ بخیه

کاربرد اصلی نخ بخیه جذبی

انتخاب نوع نخ بخیه برای دوخت بافت ها آسیب دیده، معمولا با توجه به موارد مختلفی انجام می‌شود:

  1. نوع بافت آسیب دیده
  2. شرایط سلامتی بیمار
  3. عفونی یا غیر عفونی بودن بافت

نخ بخیه کات گوت، یکی از انواع نخ های بخیه قابل جذب در بازار است که در تولید آن از مخاط روده گوسفند استفاده می‌شود. البته در مواردی نیز از بافت سروزی روده گاو، در تولید این محصول استفاده می‌نمایند.

معمولا نخ های بخیه جذبی در سه گروه دسته بندی می‌شوند:

  1. نخ بخیه ساده
  2. کات گوت کرومیک
  3. نخ کلاژن

نخ بخیه جذبی، یکی از پرکاربرد ترین انواع نخ بخیه در جراحی و دندانپزشکی می‌باشد.
این محصولات، معمولا در بسته بندی هایی با تعداد مشخص 100 یا 200 تایی در بازار عرضه می‌شوند. پاکت بسته بندی نخ ها، معمولا حاوی آب یا الکل می‌باشد. همچنین از این مایعات، برای حفظ قابلیت انعطاف پذیری نخ ها استفاده می‌نمایند.

برای سفارش به صورت اینترنتی یونیت دندانپزشکی زیگر در این قسمت از وب سایت به ما مراجعه کنید.

 

قیمت نخ بخیه

قیمت نخ بخیه برای خرید عمده

انواع نخ بخیه، بر اساس جذبی یا غیر جذبی بودن، قیمت های متنوعی دارند. نخ بخیه دندانپزشکی یکی از انواع نخ های جذبی است که در جراحی های دندانپزشکی، از آن استفاده می‌شود.

بدون شک قیمت خرید عمده این محصول با خرید های جزئی، متفاوت خواهد بود. انواع نخ بخیه سیلک یا نایلونی، جذبی یا غیر جذبی از جمله محصولات وارداتی هستند که قیمت آنها متناسب با نوسانات ارزی متغیر می‌باشد. علاوه بر نخ های بخیه جذبی، نخ های بخیه غیر قابل جذب نیز هستند که در برابر از بین رفتن و یا جذب شدن، مقاوم هستند.

این نخ های غیر جذبی، پس از جوش خوردن و یا ترمیم محل بخیه، باید توسط متخصص کشیده شود. بنابراین معمولا نوع نخ بخیه برای دوخت بافت آسیب دیده مهم است.
در صورتی که از نخ مناسب برای بخیه زدن استفاده نشود، می‌تواند عواقب زیادی برای زخم در بر داشته باشد.

بنابراین در خرید عمده یا جزئی این محصول، قیمت اهمیتی ندارد و فقط نوع نخ در معامله تعیین کننده است. البته این موضوع برای کسانی صدق می کند که مصرف کننده اصلی این محصول هستند.
برای کسب اطلاع از قیمت پین داخل کانال دندانپزشکی کلیک کنید.
قیمت نخ بخیه

 

 

1

  1. بنظر من نخ های بخیه جذبی از لحاظ اسفاده و کاربرد از نخ های بخیه غیر قابل جذب بهتر هستند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما