عرضه مستقیم رول پلاسما ارزان

رول پلاسما ارزان قیمت برای کاربرد های بیمارستانی این روز ها به سادگی پیدا نمی شود. متاسفانه حتی تولیدات داخلی این محصولات نیز با قیمت های بسیار بالایی در بازار مصرف عرضه می شوند. با این وجود در این نمایندگی معتبر انواع رول پلاسما با قیمت ارزان مناسب برای تمامی مراکز درمانی با کیفیت بالا و در حجم عمده عرضه می شود. می توانید برای اطلاع از شرایط خرید ارزان قیمت خود با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید.

رول پلاسما ارزان

ویژگی های رول پلاسما ارزان

رول های پلاسما یکی از نمونه محصولات بسته بندی هستند که در زمینه های پزشکی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. این رولها در رنگ سفید تولید شده از کاغذ تایوک که نوعی کاغذ پزشکی است و در دیگر صنایع نیز استفاده های فراوانی دارد، می باشد. رول پلاسما همانطور که نامشان پیداست برای روش های استریل پلاسما تولید می شوند.

از نظر شکل ظاهری مشابه وی پک های استریل سفید رنگ می باشد و کاربری های متفاوت تری دارند. در پزشکی و دندانپزشکی استریل ابزار و تجهیزات و نیز محیط درمانی به جهت پیشگیری از انتقال بیماری ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. استریل ابزار و تجهیزات نیز بر اساس مقاومت و جنس این ابزار و وسایل با روش های مختلفی انجام می شود.

برای روش های مختلف استریل استفاده از بسته بندی های مناسب با شرایط استریل نیز مهم بوده و بر همین اساس تفاوت هایی بین این محصولات وجود دارد. اصل تفاوت در رول های استریل به نوع کاغذ پزشکی مورد استفاده در تولید این محصولات بستگی دارد و فیلم شفاف کوپلیمر در هر دو نوع رول های استریل یکسان است.

همچنین از نظر ابعاد نیز تقریبا مشابه هستند. همگی در عرض های 5 تا 40 سانت تولید می شوند و طول رول های وی پک 200 متری و رول های پلاسما 70 متری می باشد.

رول پلاسما ارزان

عرضه کنندگان رول پلاسما ارزان

فروش رول پلاسما در مراکز عرضه آنلاین بدون شک با شرایط بهتر و ساده تری انجام می شود. تولید رول ارزان وی پک یا پلاسما با کیفیت یکسان تنها توسط دو کارخانه ایرانی در شهرک های صنعتی انجام می شود. برای خرید مستقیم از این کارخانه ها لازم است به نمایندگی های فروش این تولید کنندگان مراجعه شود.

با این وجود به دلیل ایجاد دسترسی های بهتر بین خریدار و تولید کننده از طریق این نمایندگی آنلاین امکان خرید اینترنتی این محصولات با قیمت مناسب تر و شرایط بهتر وجود دارد. می توانید برای حجم های خرید عمده سفارش تولید داشته باشید. با توجه به اولویت ها سفارش تولید محصول مورد نظر شما در دست اقدام قرار خواهد گرفت.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما