عرضه انواع نخ بخیه جذبی

انواع نخ بخیه در پزشکی، دامپزشکی و ‌‌دندان‌پزشکی موارد استفاده‌‌‌‌‌های فراوانی دارند. در بازار تجهیزات پزشکی و ‌‌دندان‌پزشکی عرضه این محصول به صورت آنلاین نیز امکان‌پذیر می‌باشد و خرید از این مسیر هزینه‌‌‌‌‌های کمتری را برای شما در بر خواهد داشت.

 

نخ بخیه جذبی کاتگوت چیست؟

نخ‌‌‌‌‌های بخیه انواع مختلفی دارند که برای تهیه نخ بخیه مناسب لازم است با این محصولات آشنایی کامل داشته باشید. نخ‌‌‌‌‌های جراحی که اغلب از نوع جذبی هستند و با نام کاتگوت شناخته می‌شوند از بافت سروزی گاو و یا مخاط روده گوسفند تهیه می‌شوند. درجه بندی نخ بخیه برای تشخیص بهتر از عدد0.7 تا 3 انجام شده است.
نخ‌‌‌‌‌های جذبی یا کاتگوت توسط آنزیم‌‌‌‌‌های بدن جذب می‌شود. این موضوع باعث می‌شود تا در بدن به عنوان جسم خارجی تلقی نشود. میزان جذب این نخ‌‌‌ها به موارد متعددی بستگی دارد که عبارتند از:

 1. نوع بافت: در بافت سروزی و مخاطی کاتگوت بهتر جذب می‌شود و در بافت چربی‌‌‌‌‌های زیر‌پوستی جذب آهسته‌تر انجام می‌شود.
 2. وضعیت بافت: اگر بافت عفونت داشته باشد جذب نخ بخیه با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
 3. وضعیت سلامت بیمار: اگر بیمار سوء تغذیه داشته باشد یا در بافت‌‌‌‌‌های آسیب دیده جذب سریعتر انجام می‌شود.

قیمت نخ بخیه کرومیک یا کاتگوت بر اساس نام برند و نوع آن است که انواع آن عبارتند از:

 1. کاتگوت ساده
 2. کاتگوت کرومیک
 3. کلاژن

نکته‌ای که وجود دارد این است که انواع نخ بخیه به جهت حفظ خواص انعطاف‌پذیری درون پاکت حاوی آب یا الکل نگهداری می‌شود. به جهت همین امر پس از باز شدن بسته بندی باید سریعا مورد استفاده قرار بگیرند.

 

عرضه انواع نخ بخیه جذبی

 

نمایندگی معتبر پخش انواع نخ بخیه جذبی

 

نمایندگی معتبر پخش انواع نخ بخیه جذبی و ست سرم پزشکی که از طریق این سایت محصولات باکیفیت خود را با بهترین قیمت برای فروش عرضه می‌نماید، این افتخار را دارد که در سراسر کشور به سادگی در دسترس می‌باشد. این نمایندگی بهترین قیمت نخ بخیه را برای خریداران عمده خود در نظر گرفته است. از آنجایی که با ایجاد امکان خرید اینترنتی دسترسی بهتری وجود دارد، شرایط پرداخت نیز آسان‌تر خواهد بود.
اگر می‌خواهید در انتخاب نخ بخیه مناسب موفق‌تر عمل نمایید، کافی است به این راهنمایی‌‌‌‌‌های مختصر عمل کنید. انواع نخ بخیه ایده‌آل و باکیفیت باید این ویژگی‌‌‌ها را داشته باشد:

 

 • انعطاف‌پذیر باشد.
 • قابل استریل باشد.
 • حداقل واکنش بافتی را در بدن بیمار داشته باشد.
 • آلرژی‌زا و سرطان‌زا نباشد.
 • استحکام و قدرت کشش مناسب را داشته باشد.
 • محیط رشد مناسبی برای باکتری‌‌‌‌‌های بیماری‌زا نباشد.

با توجه به این مشخصات نخ بخیه درجه یک، می‌توانید به راحتی در بازار این محصولات بهترین انتخاب‌‌‌ها را داشته باشید. همچنی می توانید روپوش پزشکی سفید با کیفیتی فوق العاده را در سایت های اینترنتی تهیه نمایید.

 

نمایندگی معتبر پخش انواع نخ بخیه جذبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما