شرکت بازرگانی پخش کاغذ کرپ استریل بیمارستانی

کاغذ کرپ استریل بیمارستانی یکی از پر کاربرد ترین انواع محصولات بسته بندی استریل است که در مراکز درمانی بزرگ مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها بوده و برای انتقال ابزار و تجهیزات جراحی به اتاق عمل می باشد. این محصول مناسب با بسته بندی های مشخص و در ابعاد مشخص به صورت برش خورده برای انواع اهداف مصرفی که دارید، خرید عمده خود را از طریق این نمایندگی آنلاین با ساده ترین شرایط انجام دهید.

برای اطلاع از بهترین قیمت خرید خمیر دندان بدون فلوراید با مشاور فروش مجموعه در وب سایت ما تماس بگیرید.

کاغذ کرپ استریل بیمارستانی

ویژگی های بارز انواع کاغذ کرپ استریل بیمارستانی

هر محصولی از مشخصه ها و ویژگی های خاص خود برخوردار می باشد. انواع کاغذ کرپ استریل بیمارستانی که در طی مراحل استریل مورد استفاده قرار می گیرند نیز ویژگی های خود را دارا می باشند. این کاغذ های استریل بر پایه سلولزی طراحی و تولید می شوند و عمده اهداف کاربری آنها بسته بند یابزار و تجهیزات استریل شده در اتاق cssd و انتقال آنها به اتاق های عمل در بیمارستان ها می باشد. انواع کاغذ های کرپ که در روش های مختلف استریل مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

  1. Arjowarp 160: در سیستم های استریل بخار، اتیلن اکساید و اشعه گاما مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. Arjowarp 360 NW: با توجه به خواص ضد الکل و ضد آب که دارد در سیستم استریل به روش پلاسما استفاده می شود.

از مهمترین ویژگی های بارز فنی این کاغذ ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • استفاده از %BEF99.9
  • تولید شده در ابعاد متنوع
  • وزن ۶۰gms
  • تنوع رنگی شامل: آبی، سبز، سفید

کاغذ های کرپ استریل به دلیل اینکه بیشتر در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند با عنوان کاغذ کرپ بیمارستانی نیز شناخته می شوند. این محصولات خاص اغلب وارداتی هستند و تولید آنها در کشور انجام نمی شود. کیفیت های متفاوتی از این محصولات در بازار وجود دارد که دامنه کاربردی انها را افزایش می دهد.

قیمت خمیر دندان پاتریکس در نمایندگی آنلاین ارزانتر و مناسبترین قیمت برای خرید شما در وب سایت ما خواهد بود.

 

کاغذ کرپ استریل بیمارستانی

فروش مستقیم کاغذ کرپ استریل بیمارستانی ارزان

فروش مستقیم کاغذ استریل کرپ در این نمایندگی خش به صورت عمده و آنلاین انجام می شود. با توجه به شرایط کنونی بازار و اینکه فناوری تولید کاغذ کرپ بیمارستانی در داخل کشور وجود ندارد، خرید و فروش این محصول به صورت آنلاین دسترسی های بهتری را برای مشتریان این محصول در سراسر کشور فراهم می کند.

کاغذ های کرپ موجود در بازار ابعاد مشخصی دارند و هر یک از این ابعاد در تعداد مشخص در بسته بندیهای با کیفیت برای مصارف مختلف پزشکی عرضه می شوند. از آنجا که این محصول بیشتر در بخش پزشکی مورد استفاده می باشد در گروه محصولات مصرفی پزشکی دسته بندی می شود. برای خرید این محصول با کیفیت و قیمت مناسب می توانید با مشاورین فروش مجموعه در تماس باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما