قیمت فروش رول استریل

همانطور که می دانید در تعیین قیمت رول استریل در بازار فروش محصولات بسته بندی استریل، عوامل متعددی تاثی گذار هستند. حتی روش ها و بازار های خرید و فروش نیز می توانند در هزینه های خرید تاثیر گذار باشند. توصیه می کنیم برای خرید بهترین برند های بازار این کالا با قیمت مناسب حتما با مشاور

برای دیدن محصولات از نمایشگاه مجازی ما از محصولات پودر سفید کننده دندان شوروب دیدن فرمایید.فروش مجموعه در تماس باشید.

قیمت رول استریل

ماهیت و ویژگی های رول ستریل

ماهیت اصلی رول های استریل در اصل یک عامل ضد عفونی کننده نیست، بلکه نوعی بسته بندی ویژه و خاص است که ابزار و تجهیزات قابل استریل را قبل از شروع فرآیند استریل کردن با آن بسته بندی می کنند. این رول ها از مواد اولیه ویژه ای تهیه می شوند.

همانطور که از ظاهر این محصولات مشخص است از نوعی کاغذ مدیکال و فیلم شفاف چند لایه در تولید این رول ها استفاده شده است. کاغذ های مدیکال به کار رفته در این رول ها که یا از الیاف سلولزی هستند و یا از پودر پلی اتیلن با چگالی بالا هستند که با نام تجاری کاغذ تایوک شناخته می شوند.

هر دو کاغذ عملکرد ویژه ای دارند به طوریکه در هنگام شروع فرآیند استریل منافذ کاغذ ها باز شده و عامل ضد عفونی کننده به داخل بسته نفوذ کرده و وسایل داخل بسته بندی استریل می شوند. پس از پایان فرآیند منافذ بسته شده و ید محکمی در برابر نفوذ انواع باکتری و میکروب ارگانیسم های حامل بیماری های خطرناک عفونی و واگیر دار می شوند.

آیا می دانستید پودر سفید کننده دندان گامنو یکی از محصولات پرطرفدار در این بخش می باشد و به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده ایم.

قیمت رول استریل

قیمت فروش رول استریل عمده

رول اتوکلاو قیمت مناسبی نسبت به پاکت های استریل چسب دار دارد. با وجود اینکه برای استفاده از این رول ها داشتن دستگاه رول پک نیز الزامی است، اما به دلیل طول ۲۰۰ متری که دارد، تعداد بسته بندی های بیشتری می توان از آنها جهت سیستم استریل به دست آورد و در نتیجه قیمت تمام شده کمتری دارد.
قیمت فروش رول استریل در تعداد عمده بدون شک ارزان تر قیمت فروش این محصول در بازار مصرف را خواهد داشت. به همین جهت بهتر است زمانی که برای خرید عمده اقدام می کنید، در مورد تعداد خرید خود در همان ابتدا مشاور فروش را مطلع کنید تا تخفیف های ویژه خرید خود را داشته باشید.

در این نمایندگی معتبر تلاش می شود تا بهترین برند های موجود در بازار این کالا با بهترین شرایط برای خریداران عمده عرضه شود. برای اینکه بتوانید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما