فروش ویژه اسپان باند 90 گرمی سفید

اسپان باند 90 گرمی‌ یکی از پرکاربرد‌ترین انواع پارچه‌های بدون بافت است. در تولید محصولات هتلی، استفاده‌های فراوانی برای آن وجود دارد. رنگ‌های متنوع این محصول در فروش ویژه انواع اسپان باند با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای خریداران عمده به ویژه تولید کنندگان محصولات هتلی درجه یک با بهترین شرایط قابل دسترسی و خریداری می‌باشد.

برای خرید و اطلاعات در مورد خمیردندان سنسوداین اصل با تاجران ما در وب سایت در ارتباط باشید .

 

فروش ویژه اسپان باند 90 گرمی سفید

کاربرد‌های اسپان باند 90 گرمی

پارچه‌ها در بازار‌های مختلف کاربرد‌های مختلفی دارند. نوع بافت آن‌ها متفاوت از یکدیگر است. انواع اسپان باند که در گروه پارچه‌های بدون بافت هستند، گرماژ مختلفی دارند. وزن این پارچه‌ها از 17 گرم شروع می‌شود. با توجه به نیاز کاربری که برای آن‌ها وجود دارد تغییر می‌نماید.

وزن‌های سبک‌تر در رنگ‌های آبی، سفید، صورتی و سبز معمولا در تولید محصولات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. وزن‌های سبک در تولید انواع ماسک، روکش و زیر انداز‌های یکبار مصرف پزشکی استفاده می‌شوند. هر چه وزن پارچه‌ها بیشتر شود از آن‌ها برای کاربرد‌های مهمتر مانند تولید انواع گان بیمار و پزشک استفاده می‌شود.

اسپان باند‌های 90 گرمی‌ رایج در تولید محصولات هتلی هستند. از این پارچه‌ها برای تولید انواع ساک، دمپایی هتلی و برخی دیگر از محصولات یکبار مصرف هتلی استفاده می‌شود. دوخت کاور‌های یکبار مصرف نیز با استفاده از این نوع اسپان باند انجام می‌شود.

برای خرید و فروش لوازم دندانپزشکی و لپه باقلا برای دندان به نمایشگاه مجازی دیدن فرمایید.

در تولید اسپان باند از مواد اولیه پتروشیمی‌با گرید A استفاده می‌شود. به طور کلی مواد اولیه مصرفی برای تولید این محصول به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که ضد حساسیت‌های پوستی باشند. مانع بروز بیماری‌های پوستی نیز بشوند. به طور کلی با توجه به موارد استفاده اسپان باند، تولید این پارچه‌ها با خواص متفاوت امکان پذیر است.

 

کاربرد های اسپان باند 90 گرمی

پخش اسپان باند 90 گرمی‌ویژه محصولات هتلی

هر چند که یکی از مهمترین تولیدات پارچه‌های بدون بافت، تولید انواع اسپان باند پزشکی است. و مهمترین محصولات تولید شده از این پارچه‌ها انواع ماسک‌های پزشکی هستند. اسپان باند برای ماسک یکی از بهترین گزینه‌ها می‌باشد. با توجه به خواص تعریف شده برای اسپان باند‌های پزشکی، ماسک‌های تولید شده از این محصولات شامل استاندارد‌های لازم هستند.

مصارف پارچه­‌ی اسپان باند آنقدر زیاد است که همه با آن سر و کار دارند. این پارچه در تولید چای کیسه­‌ای تا صنایع نظامی به کار می­‌رود. اکثر افراد در طول روز با این پارچه سر و کار دارند.

اما تنها کاربری اسپان باند در تولید محصولات پزشکی نمی‌باشد. استفاده‌های فراوانی به ویژه در تولید محصولات یکبار مصرف هتلی را دارد. پخش اسپان باند 90 گرمی‌که بیشتر ویژه تولید محصولات هتلی یکبار مصرف می‌باشد در این نمایندگی به صورت آنلاین انجام می‌شود. برای خرید ارزان قیمت از این نمایندگی می‌توانید با مشاورین فروش مجموعه در تماس باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما