مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم رول بسته بندی تایوک

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مشخصات رول بسته بندی تایوک مرغوبتولید کننده انواع رول بسته بندی تایوک ایرانی
رول بسته بندی تایوک

فروش مستقیم رول بسته بنید تایوک یا پلاسما و سایر انواع رول های بسته بندی استریل در پزشکی بدون شک از طریق مراکز متعددی در حال انجام است که دو گروه بزرگ تولید کنندگان و وارد کنندگان دسته بندی می شوند. این نمایندگی معتبر با همکاری مستقیم با هر دو واحد تولید کننده و وارد کننده و با ایجاد بیشترین مسیر های دسترسی این افتخار را دارد که در بازار های سراسر کشور به مشتریان عمده این محصولات خدمات ویژه ای را ارائه می کند.

رول بسته بندی تایوک

مشخصات رول بسته بندی تایوک مرغوب

مشخصات رول بسته بندی تایوک با کیفیت مرغوب معمولا قابل تعریف نیست. به نوعی تمامی انواع محصولات بسته بندی استریل که در یک دسته بندی قرار می گیرند می بایست از نظر ویژگی و مشخصات دارای این خصیصه ها باشند:

  • استحکام مکانیکی خوبی داشته باشند یعنی در برابر پارگی و سوراخ شدن مقاوم باشند.
  • قواعد استاندارد تعریف شده برای این محصولات رعایت شده باشد.
  • در برابر رطوبت مقاوم باشند.
  • سد محکمی در برابر نفوذ میکرو ارگانیسم ها باشند.
  • وزن سبکی داشته باشند.

این ویژگی اغلب تنها در عمل یعنی زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند مشخص می شود. رول های تایوک یا پلاسما در استریل در دمای پایین استفاده می شوند. از این جهت در مراکز درمانی همچون بیمارستان ها بیشتر کاربرد دارند. چون در سیستم استریل پلاسمایی استفاده دارند با عنوان رول پلاسما و چون از کاغذ تایوک در تولید آنها استفاده می شود با عنوان رول تایوک شناخته شده هستند.

رول بسته بندی تایوک

تولید کننده انواع رول بسته بندی تایوک ایرانی

تولید رول تایوک ویژه بسته بندی های استریل پزشکی سال های زیادی است که توسط تولید کنندگان ایرانی با رعایت استاندارد های لازم در حال انجام می باشد. به همین جهت تامین نیاز بازار های داخل و نیز ورود به عرصه صادرات این محصول از برنامه های مهم و بلند مدت تولید کنندگان این محصولات بوده است.

فروش مستقیم رول های بسته بندی استریل که در پزشکی مصرف دارند در این مجموعه در انواع رول های بخار و اتیلن اکساید و رول های پلاسما انجام می شود. این مجموعه با همکاری مستقیم با تولید کننده انواع رول بسته بندی تایوک ایرانی و نیز رول های اتوکلاو ایرانی فعالیت های چشمگیری در زمینه صادرات این محصولات نیز داشته است و با صادرکنندگان عمده این محصولات نیز همکاری مستقیم دارد.

برای خرید مستقیم این محصولات از تولید کننده مهمترین اصل سفارش در حجم بالا می باشد. بر اساس حجم سفارش شما خط تولید مجهزی برای انجام سفارشات در نظر گرفته می شود و با کیفیت استاندارد محصول در خواستی در تاریخ قابل تحویل خواهد بود. برای همکاری بیشتر در این زمینه با مشاورین فروش در تماس باشید.

 

 

 

 

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید