فروش ویژه کاغذ کرپ استریل بیمارستانی

کاغذ کرپ استریل نوع ویژه ای از محصولات بسته بندی استریل است که بیشتر برای استریل تجهیزات اتاق عمل کاربرد دارد. فروش ویژه این محصول برای خریداران عمده می تواند یک فرصت ویژه برای یک خرید مقرون به صرفه و اقتصادی باشد. برای اطلاع از شرایط فروش ویژه می توانید با مشاور فروش در ارتباط باشید.

برای خرید و اطلاعات دقیق در مورد یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 با ورود یه این قسمت از وب سایت و مشاوران تجاری ما پاسخگو شما به صورت دقیق می باشند .

کاغذ کرپ استریل

کاربرد انواع کاغذ در پزشکی

کاغذ های پزشکی محصولات پر کاربردی هستند که موارد استفاده زیادی برای آنها وجود دارد. از پر کاربردترین انواع این محصولات می توان به انوع کاغذ بسته بندی اشاره نمود که عبارتند از:

  1. کاغذ و رول تایوک
  2. کاغذ کرپ بیمارستانی
  3. کاغذ sms
  4. رول های بخار و اتیلن اکساید
  5. کاغذ بسته بندی سرنگ

هر یک از این محصولات با توجه به روشی که برای ضد عفونی کردن ابزار و تجهیزات پزشکی در نظر گرفته می شود، انتخاب می شوند. برای مثال در سیستم استریل با پلاسما بهترین نوع بسته بندی کاغذ و رول تایوک می باشد.

تمامی این محصولات به گونه ای تولید می شوند که قابلیت عبور مواد ضد عفونی کننده را داشته باشند و پس از آنکه عملیات استریل و ضد عفونی کردن به اتمام رسید به یک سد محکم در برابر نفوذ انواع میکرو ارگانیسم ها تبدیل می شوند.

ایا می دانشتید برای خرید و سفارش انلاین یونیت دندانپزشکی سانتم اطلاعات دقیق در وب سایت ما در اختیار شما قرارا داده.

کاغذ کرپ استریل

قیمت فروش کاغذ کرپ استریل

قیمت فروش کاغذ کرپ استریل بسته به سایز و برند متنوع هستند و بهتر است با توجه به نوع مصرف از مشاور فروش در این زمینه استعلام قیمت بگیرید. انواع کاغذ های کرپ محصولاتی تولید شده از الیاف سلولزی هستند که می توانند ابزار و تجهیزات استریل شده را تا زمان استفاده در شرایط استریل نگهداری کنند.
این کاغذ ها که بر اساس استاندارد های اروپایی EN 868 تولید می شوند، در طول چرخه استریلیزاسیون STEAM و EO مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به کیفیت تولید از بهترین محصولات بسته بندی استریل به شمار می روند.

دسترسی برای خرید عمده این محصولات با قیمت مناسب در این نمایندگی معتبر به سادگی امکان پذیر است و شما می توانید این محصولات را در سایز های مختلف با توجه به نوع کاربری خود با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

از مهمترین مزایای بسته بندی با این نوع کاغذ ها این است که ماندگاری استریل تجهیزات افزایش می یابد و در صورت شرایط انبار داری درست ابزار و تجهیزات تا سه ماه استریل باقی می ماند.

علاوه بر اینها این نوع بسته بندی در برابر رطوبت مقاومت خوبی دارد و به سادگی پاره یا سوراخ نمی شود و از این جهت از نظر اقتصادی مصرف آن مقرون به صرفه می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما