قیمت پارچه های اسپان باند پزشکی

قیمت اسپان باند های پزشکی این روز ها در بازار مخصوص فروش این محصولات بیشتر از قبل دچار بی ثباتی شده است. با این وجود و با وجود مراکز فروش اینترنتی فعال هنوز هم جای امیدواری برای خرید قیمت مناسب این محصولات هست. چرا که از طریق این مراکز می توانید به طور مستقیم و با تعداد واسطه های کمتری این محصولات را از کارخانه های تولید کننده خریداری نمایید.

برای خرید و اطلاعات دقیق در مورد یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 با ورود یه این قسمت از وب سایت و مشاوران تجاری ما پاسخگو شما به صورت دقیق می باشند .

پارچه های اسپان باند پزشکی

اسپان باند پزشکی و بیمارستانی چیست؟

اسپان باند پزشکی یکی از پر کاربرد ترین انواع پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی است که در تولید انواع منسوجات بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله منسوجات بیمارستانی می توان به انواع گان، شان، روکش ها و کاور ها و پک های استریل جراحی، بیمار، سزارین و … اشاره نمود.

اسپان باند معروف به اسپان باند پزشکی همان اسپان باند آبی رنگ  است که در وزن های مختلف در بازار عرضه می شود. معمولا از رنگ آبی به دلیل خنثی بودن در پزشکی به ویژه در انواع البسه پزشکی استفاده های زیادی می شود.

اسپان باند ماسک نیز نوع دیگری از انواع اسپان باند های پزشکی است که معمولا با گرماژ 25 تولید می شود. رنگ این نوع اسپان باند اغلب سفید یا آبی خیلی روشن است. لیست قیمت اسپان باند بر اساس وزن و رنگی که دارند و نیز عرض رول ها متغیر است.

معمولا انواع رول اسپان باند با عرض 160 تولید می شود. اما برخی دیگر نیز هستند که در عرض 120 یا 180 هستند. اسپان باند های پزشکی اغلب در رول ها 1000 و 1500 متری تولید می شوند. چراکه حجم مصرف بسیار بالایی دارند.

ایا می دانشتید برای خرید و سفارش انلاین یونیت دندانپزشکی سانتم اطلاعات دقیق در وب سایت ما در اختیار شما قرارا داده.

پارچه های اسپان باند پزشکی

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی با توجه به مراکز فروش متعددی که برای عرضه این محصول وجود دارد کار بسیار ساده ای است. مهمترین شهر های فروش اسپان باند تهران، اصفهان، تبریز و سمنان هستند. البته کارخانه های تولید کننده این پارچه یکبار مصرف در بسیاری از شهرک های صنعتی فعالیت دارند.
پارچه های بدون بافت اسپان باند مصرف بسیار زیادی دارند و در صنایع مختلف با وزن های مختلف قابل استفاده هستند. اما نوع بیمارستانی آنها که اغلب در تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد، سهم بیشتری از فروش بازار را به خود اختصاص داده است و عمده تولیدات تولید کننده و نیز خطوط تولید پارچه های بافت به این محصول اختصاص داده شده اند تا ثبات را به بازار بازگردانند.
برای خرید قیمت مناسب این محصولات لازم است از مراجع معتبر کمک بگیرید. این نمایندگی فروش آنلاین بهترین نمونه اسپان باند های پزشکی را با قیمت مناسب برای خریداران و مصرف کنندگان عمده و نیز صادر کنندگان با کیفیت بالا عرضه می کند.

 

1

  1. سلام
    تجربه اولین خرید از مجموعه شما واقعا عالی بود. تحویل به موقع و کیفیت واقعا قابل تحسین هست. ممنون از شما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما