پخش آمالگام پودری درجه یک با مناسب ترین قیمت

آمالگام پودری درجه یک یکی از انواع مواد پر کننده دندان است که با وجود سابقه طولانی که در دندانپزشکی دارد، به دلیل استحکام بالا همچنان در خدمات دندانپزشکی مورد استفاده می باشد. برای خرید این محصول با مناسب ترین قیمت از طریق این مرکز پخش معتبر اقدام نمایید.
عرضه بهترین یونیت دندانپزشکی کاستلینی و انواع فرز الماسه دندانپزشکی از طریق این مجموعه با مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین انجام در اختیار شما قرار داده شده .
آمالگام پودری

آمالگام پودری 45% چیست؟

همانطور که می دانید مواد مصرفی در دندانپزشکی گستردگی زیادی دارند. این تنوع و گستردگی به نوع کارایی آنها نیز بستگی دارد. یکی از مهمترین مواد مصرفی دندانپزشکی، مواد پر کننده دندان هستند.
انواع پر کننده های دندان شامل انواع کامپوزیت و انواع آمالگام می باشند. آمالگام پودری یکی از انواع آمالگام موجود در بازار است که شناخته شده ترین آنها عبارتند از:
  1. پودر آمالگام آریستالوی
  2. پودر آمالگام سینالوکس
آمالگام نوعی آلیاژ است که از دو فلز اصلی جیوه و نقره تشکیل می شود اما استحکام آن بیشتر به دلیل پیون مس-قلع می باشد. این پیوند نسبت به پیوند قلع و جیوه نسبت به خوردگی کمتر حساس بوده و مقاومت بهتری دارد.
قبل تشکیل تبدیل شدن این پر کننده به یک آلیاژ به دو شکل پودری و مایع می باشد که شکل پودری آن مربوط به فلز های نقره و مس و مقداری قلع مربوط می شود و قسمت مایع نیز شامل فلز مایع جیوه می شود. آمالگام پودری 45% نشان دهنده نسبت این فلزات است.
در ادامه شما را با چگونگی سفارش یونیت دندانپزشکی میلیونیکو و رول اتوکلاو در وب سایت آشنا می کنیم.
از مهمترین مزایای استفاده از این پر کننده در دندانپزشکی به جهت ترمیم دندان های پوسیده می توان به این موارد اشاره نمود:
  • ماده ای نسبتا ارزان قیمت است.
  •  حجم های نا منظم دندان را به راحتی می پوشاند.
  • نسبت به دیگر مواد پر کننده دوام و عمر بیشتری دارد.
  • استفاده از آن راحت است.
  • در طول درمان شکل پذیری ساده تری دارد.
آمالگام پودری

فروش پودر آمالگام در فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی

در بازار تجهیزات دندانپزشکی مواد مصرفی بسیار متنوعی هستند که برای انواع خدمات دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند که آمالگام تنها نوعی از این مواد مصرفی می باشد و به عنوان یک ماده پر كننده جهت درمان پوسیدگی های دندان کاربرد دارد.
در فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی برند های معتبر این محصول با مناسب ترین قیمت برای فروش عرضه می شود. همانطور که می دانید این محصول یکی از پر مصرف ترین مواد دندانپزشکی است که لزوم دسترسی آسان به آن در تمام کشور وجود دارد.
از اینرو این فروشگاه مجهز دسترسی آنلاین برای خرید این محصولات را در تمامی ایران به سادگی امکان پذیر نموده است. شما می توانید به راحتی از طریق مشاورین فروش انواع اقلام مصرفی در دندانپزشکی را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما