نمایندگی پخش کاغذ های پزشکی بسته بندی

کاغذ های پزشکی موارد بسیار متعددی هستند که کاربرد های بسیار متنوعی برای آنها وجود دارد. یکی از مهمترین انواع کاغذ های پزشکی که در بسته بندی های استریل ابزار و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند انواع کاغذ کرپ بیمارستانی هستند که در این نمایندگی پخش معتبر با مناسب ترین قیمت عرضه می شوند.

شما نیز می توانید مانند سایرین با اطمینان خاطر خمیر دندان پلاسترین را به صورت آنلاین از وب سایت ما خرید کنید.

کاغذ های پزشکی

کاغذ پزشکی چیست؟

کاغذ های پزشکی محصولات بسیار متعددی هستند که در بخش های مختلف در مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از انواع مهم و پرکاربرد این کاغذ های پزشکی در گروه محصولات بسته بندی استریل قرار می گیرند.

از رایج ترین نمونه های این کاغذ ها، کاغذ های کرپ بیمارستانی و کاغذ های اس ام اس هستند که در سایز های مختلف به صورت برش خورده در بسته بندی عرضه می شوند. استفاده از کاغذ های کرپ برای بسته بندی راحت و آسان خیلی کاربردی است و چون صد در صد سلولزی هستند یک سد باکتریایی بسیار قوی در برابر نفوذ رطوبت می باشند.

معمولا می توانید خمیر دندان پونه را نیز از فروشنده این محصولات در وب سایت ما خریداری کنید .

ناگفته نماند که این کاغذ ها از نفوذ عامل استریل کننده جلوگیری نمی کنند. به همین جهت این کاغذ ها نوعی پوشش بسیار عالی برای استریل تجهیزات هستند. این کاغذ ها برای انتقال ابزار و وسایل از CSSD  به اتاق های عمل در بخش های مختلف بیمارستان مورد استفاده هستند.

کاغذ های پزشکی

مشخصات و قیمت پخش کاغذ های پزشکی

در زمینه کاغذ های پزشکی به طور مختصر و انحصاری در مورد کاغذ های کرپ بیمارستانی مطالبی را ارائه کردیم. این کاغذ ها به عنوان یکی از بهترین محصولات بسته بندی استریل این ویژگی ها را دارا می باشند:

  1. ایجاد پرز نمی کنند.
  2. زمان نگهداری ابزار استریل شده را افزایش می دهند.
  3. هزینه های استریل را کاهش می دهند.
  4. از مقاومت مکانیکی بالایی برخوردار هستند که کار بسته بندی را آسان می کنند.
  5. بر اساس استاندارد های 11607 ISO و  EN 867-  2 تولید شده اند.
  6. برای انواع روش های استریلیزاسیون بخار، گاما و اتیلن اکساید مورد استفاده هستند.

علاوه بر کاغذ کرپ، کاغذ های SMS نیز از محصولات بسته بندی بسیار خوبی برای استریل هستند که دارای حداکثر 3 لایه spunbond /meltblown /spunbond می باشند. این کاغذ ها از فیبر بلند و قوى برای استحکام بیشتر، تولید شده اند. کاغذ تایوک یکی دیگر از کاغذ های پزشکی بسته بندی است که برای استریل در دمای پایین مورد استفاده قرار می گیرند.

با مشخصات بسیار فوق العاده ای که برای این کاغذ ها معرفی می شود، قیمت های تهیه این محصولات با توجه به کاربری های بسیار زیادی که برای آنها وجود دارد بسیار مناسب است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما