پخش عمده رول بسته بندی مدیکال

رول بسته بندی مدیکال یکی از انواع محصولات پر کاربرد در مراکز درمانی به جهت بسته بندی تجهیزات و ابزار پزشکی است که با اسامی دیگری همچون، رول اتوکلاو، رول استریل و رول بخار نیز شناخته می شود. پخش عمده این محصول به صورت آنلاین در سراسر کشور از طریق این نمایندگی انجام می شود. برای خرید با قیمت مناسب با مشاور فروش مجموعه تماس بگیرید.

استفاده از فروشگاههای اینترنتی در سالهای اخیر سبب شده تا شما به راحتی بتوانید سوزن بخیه دندانپزشکی ابزار و لوازم مورد نیاز خود را به راحتی تهیه و خرید کنید.

رول بسته بندی مدیکال

بررسی انواع رول بسته بندی مدیکال

در پزشکی استریلیزاسیون و پاکسازی ابزار و تجهیزات و حتی محیط درمان بیمار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. برای این منظور نیز از ابزار و امکانات متعددی استفاده می شود.
برای استریل کردن ابزار و تجهیزات از دستگاه های اتوکلاو با کارایی های مختلف استفاده می شود. روش های استریلیزاسیون بر اساس نوع دستگاه اتوکلاو نیز متفاوت خواهد بود و دو شرایط دمایی متفاوت انجام می شود.

  1. استریلیزاسیون در دمای بالای بخار آب
  2. استریلیزاسیون در دمای پایین

برای استیریل ابزار و تجهیزات برای حفظ شرایط استریل ماندن این ابزار و تجهیزات ابتدا قبل از هر چیز این تجهیزات با محصولات بسته بندی خاص بسته بندی می شوند و سپس در دستگاه اتوکلاو قرار داده می شوند.
از انواع محصولات بسته بنید استریل که در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. رول یا کاغذ تایوک
  2. رول بخار یا اتیلن اکساید
  3. کاغذ کرپ استریل
  4. پاکت استریل چسب دار

برخی کاغذ های پزشکی دیگر هستند که کاغذ گراف نام دارند و در گذشته برای استریل استفاده می شده اند، که این روز ها استفاده از آنها منسوخ شده است.

برای خرید محصولات پزشکی و سوزن بخیه دندان با ورود به سایت ما مشاوران تجاری ما به شما برای پاسخگویی صحیح و درست در خدمت شما هستند.

رول بسته بندی مدیکال

مراکز پخش عمده رول بسته بندی مدیکال

در مراکز پخش عمده رول بسته بندی مدیکال محصولات متعددی برای خریداران و مصرف کنندگان عمده عرضه می شود.
این رول های بسته بندی مدیکال که بیشتر برای اتوکلاو بخار مورد استفاده قرار می گیرند، در کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی موارد مصرف بیشتری دارند.
از اینرو در این مجموعه تمامی انواع رول اتوکلاو از عرض 5 سانت تا 40 سانت به همراه انواع دستگاه رول پک اتوکلاو با مناسب ترین قیمت برای این مراکز عرضه می شود.
این رول های دو دو نوع بخار و پلاسما تولید می شوند که رول های بخار طولی معادل 200 متر و رول های پلاسما 70 متری هستند.
از نظر عرض این رول ها از 5 سانت تا 40 سانت به راحتی در بازار عرضه قابل خریداری هستند. معمولا برای خرید حجم های عمده این محصولات لازم است اقدام به ثبت سفارش تولید نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما