تولید کننده بسته بندی استریل با کیفیت

وقتی در مورد بسته بندی استریل ابزار و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی صحبت می شود، محصولات متعددی برای بهترین نوع مصرف با بیشترین کارایی پیشنهاد می شوند که بهترین آنها با قیمت مناسب که توسط تولید کننده ایرانی تولید و عرضه می شوند، انواع رول استریل می باشند. برای خرید مستقیم از تولید کننده این محصولات با مشاور فروش تماس بگیرید.رول وی پک یکی از محصولات بسته بندی استریل و یونیت دندانپزشکی ایتالیایی را در این بخش از سایت جهت سفارش اطلاعات کلی محصول در اختیار شما قرار داده ایم.

بسته بندی استریل

قیمت و مشخصات بسته بندی استریل با کیفیت

در زمینه قیمت محصولات بسته بندی استریل با توجه به نوع این محصولات تعیین قیمت انجام می شود. نام برند و ایرانی یا خارجی بودن و تولید کننده این محصولات نیز در تعیین قیمت موثر هستند. از نظر مشخصات ظاهری تفاوت های بارزی میان محصولات مختلف وجود دارد.

انواع کاغذ های بسته بندی استریل که معمولا با نام کاغذ های کرپ بیمارستانی شناخته می شوند و بسیار پر کاربرد هستند معمولا در رنگ های آبی، سبز سفید در بازار عرضه می شوند. این کاغذ ها از ضخامت و لطافت مناسبی برخوردار بوده و بیشتر در مراکز درمانی مانند بیمارستان های استفاده دارند.

نوع دیگر محصولات بسته بندی استریل رول های استریل هستند که در سه گروه متفاوت در بازار تجهیزات دندانپزشکی معرفی می شوند:

  1. رول بخار
  2. رول پلاسما
  3. رول اتیلن اکساید

البته کاغذ بسته بندی سرنگ و انواع پاکت های اتوکلاو که توسط تولید کنندگانی مانند کارخانه آروند فن پارس تولید می شوند نیز در گروه محصولات بسته بندی استریل هستند. این محصولات هر یک کارایی ویژه خود را دارند و محل استفاده آنها نیز متفاوت است.

برای سفارش به صورت اینترنتی یونیت دندانپزشکی زیگر در این قسمت از وب سایت به ما مراجعه کنید.

بسته بندی استریل

تولید کننده بسته بندی استریل در ایران

تعداد کارخانه های تولید کننده بسته بندی استریل در ایران بسیار کم است و عمده محصولات عرضه شده در بازار های سراسر کشور عمدتا محصولات خارجی و وارداتی هستند که از کشور های چین، ترکیه و انگلیس وارد می شوند.

البته کارخانه های تولید کننده انواع رول و پاکت های استریل نیز مواد اولیه تولیدات خود را از طریق بازار های خارجی تامین می کنند. البته انواع رول استریل که توسط این تولید کنندگان در بازار عرضه می شوند خوشبختانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و مصرف کنندگان نهایی این محصولات رضایت خوبی از آنها داشته اند.

ضمن اینکه تولیدات ایرانی می توانند با قیمت های بسیار مناسب تری برای مصرف عرضه شوند. می توانید برای خرید محصولات بسته بندی استریل که در ایران و توسط تولید کنندگان ایرانی تولید می شوند  با مشاورین فروش مجموعه در تماس باشید و کیفیت بالای این محصولات را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما