قیمت ست ترمیم آمالگام در تهران

ابزار پر کاربرد در دندانپزشکی،یونیت دندانپزشکی کارکرده برند های مختلفی دارند که در وب سایت تمام  محصولات در اختیار شماست. همچنین بر اساس نوع کاربرد و نام برند این محصولات، قیمت های مختلفی برای فروش آنها تعیین می‌شود.
ست ترمیم آمالگام

وسایل و ابزار لازم برای ترمیم آمالگام

خدمات دندانپزشکی که در جهت سلامت دهان و دندان ارائه می‌شود، یکی از مهمترین خدمات درمانی است. چرا که سلامت دهان و دندان، تاثیر زیادی بر سلامت تمام بدن دارد. یکی از رایج ترین بیماری های دندان، پوسیدگی دندان است.
برای درمان این بیماری، معمولا بخش های پوسیده تراشیده و از دندان جدا می‌نمایند. سپس حفره ایجاد شده، توسط انواع پر کننده های مناسب مجدد پر می‌شود. یکی از انواع پر کننده های دندانی که برای دندان های خلفی بیشتر استفاده می‌شود، آمالگام می‌باشد.
برای استفاده از این خمیر پر کننده دندان برخی ابزار و تجهیزات مورد نیاز هستند.
وسایل لازم برای ترمیم آمالگام دندان عبارتند از: سرنگ تزریق – توربین- فرز فیشور- آنگل- ایر موتور- پنس- سوند- آینه دندانپزشکی- پنس- کندانسور- برنیشر- رول پنبه- قلم دایکال- تیغ بیستوری و دسته- اسپاتول دهانی- کارور- وارنیش- برس وارنیش- آمالگام کریر- نوار کاربن- وج چوبی- نوار ماتریکس- ماتریکس هولدر- پین داخل عاج- اسلب یا بلوک شیشه ای- مارجین تریمر- هچت- اکسکویتور- گوده شیشه‌ای.
البته نا گفته نماند، از آنجا که این عملیات ترمیمی در طی چند مرحله استفاده می‌شود، در نتیجه تمامی این وسایل نیز در هر مرحله در صورت نیاز مورد استفاده قرار می‌گیرند.
این این وسایل، از قبل توسط دستیار دندانپزشک استریل شده و در سینی یکبار مصرف دندانپزشکی برای دسترسی راحت پزشک در اختیار وی قرار می‌گیرد. ست عصب کشی دندان، مجموعه‌ای از این ابزار است که در این نمونه خدمات درمانی دندانپزشکی برای بیمار و پزشک آماده می‌شود.
ارزانترین قیمت ست ترمیم آمالگام و یونیت دندانپزشکی کارن در تهران و سایر شهر های کشور را در وب سایت ما ببنید و مقایسه کنید .
ست ترمیم آمالگام

قیمت روز ست ترمیم آمالگام در بازار

در دندان پزشکی شایع ترین نوع خدماتی که ارائه می‌شود، ترمیم آمالگام است. برای این کار، معمولا از انواع ست های دندانپزشکی برای انجام مراحل مختلف کار ترمیم استفاده می‌شود. ست ترمیم آمالگام و تجهیزات که برای این منظور استفاده می‌شود، اغلب برای ترمیم با کامپوزیت نیز کاربرد دارد. البته برخی از تجهیزات، ممکن است متفاوت باشد.
ترمیم آمالگام در دندانپزشکی، از جمله ترمیم های کم هزینه به شمار می‌رود. همچنین دوام و ماندگاری این ترمیم ها، اغلب بین ۵ تا ۷ سال متغیر می‌باشد.
پوسیدگی دندان هایی که با آمالگام پر می‌شوند به دلیل کم بودن میزان نشت باکتری به زیر ماده ترمیمی، کمتر از ترمیم کامپوزیت است. با این وجود، لازم است به طور سالانه سلامت این دندان ها بررسی شوند. قیمت ست ترمیم آمالگام با توجه به برند محصول، متفاوت از یکدیگر هستند.
برای اطلاع از قیمت روز این محصولات، لازم است به طور مستقیم با مشاورین فروش در تماس باشید. در این صورت می‌توانید به شکلی تخصصی تر و با کیفیت بهتر خرید خود را انجام دهید.

 

 

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما