پخش عمده رول استریل Packmed

پخش عمده رول استریل packmed معمولا از طریق نمایندگی های اصلی این محصول ایرانی انجام می شود. رول های بسته بندی استریل محصولات متنوعی هستند که در عرض های مختلف و بیشتر برای مصارف دندانپزشوی در بازار عرضه می شوند. رول های ۵، ۷.۵ و ۱۰ سانتی پرفروش ترین رول های استریل دندانپزشکی در بازار هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای دیدن محصولات از نمایشگاه مجازی ما از محصولات پودر سفید کننده دندان شوروب دیدن فرمایید.

Packmed

قیمت و مشخصات رول Packmed

رول استریل اتوکلاو و پلاسما با برند packmed از نمونه رول های با کیفیت صادراتی در بازار است که با رنگ های سبز و آبی در قالب رول های بخار و اتیلن اکساید و در رنگ سفید با عنوان رول پلاسما در بازار عرضه می شود. این رول ها ویژه بسته بندی استریل مورد استفاده قرار می گیرند و بیشتر در صنایع پزشکی کاربرد دارند.

علاوه بر رنگ از دیگر مشخصات ظاهری این رول ها می توان به نشانگر های غیر سنی در دو طرف رول اشاره نمود که در صورت استریل شدن بسته بندی تغییر رنگ می دهد. تغییر رنگ نشانگر ها بر اساس سیستم استریل کننده متفاوت خواهد بود.

این رول ها در عرض های ۵، ۷.۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۴۰ در بازار عرضه می شوند. عرض های  ۵، ۷.۵ و ۱۰ سانتی بیشتر برای کلینیک های دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. عرض های ۱۵، ۲۵ و ۳۰ سانتی نیز برای بسته بندی ماسک کاربرد دارند.

این بسته بندی ها بسیار مقاوم بوده و برای نگهداری ابزار و تجهیزات در شرایط استریل در مدت زمان طولانی بسیار کاربردی هستند.

آیا می دانستید پودر سفید کننده دندان گامنو یکی از محصولات پرطرفدار در این بخش می باشد و به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده ایم.

Packmed

پخش عمده انواع رول Packmed

پخش عمده انواع رول packmed از هر نوعی که باشد، بخار، اتیلن اکساید یا پلاسما در قالب بسته بندی های کارتنی انجام می شود. رول های وارداتی نیز می بایست کارتنی خریداری شوند. بسته بندی این محصولات معمولا دارای برچسب سلامت بوده و باز کردن بسته بندی در مراکز پخش که عمده فروشی هستند کمتر امکان دارد.

بدون شک قیمت پخش عمده انواع رول استریل با توجه به نوع رول ها و اهداف کاربردی آنها نسبت به بازار مصرف ارزانتر خواهد بود. این محصولات از آنجا که به صورت سانتی قیمت گذاری می شوند، از جهاتی براب مصرف نسبت به سایر محصولات بسته بندی مقرون به صرفه تر هستند.

رول های بخار با هر عرضی که داشته باشند، چون ۲۰۰ متری هستند نسبت به پاکت های اتوکلاو بسته بندی های بیشتری دارند. ضمن اینکه محدودیت استفاده از این رول ها از نظر طول بسته بندی بسیار کمتر است و همین موضوع میز به نوعی در کاهش هزینه های بسته بندی تاثیر گذار خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما