پخش عمده رول اتیلن اکساید درجه یک

رول اتیلن اکساید از معدود محصولات بسته بندی های استریل است که در مراکز درمانی و پزشکی کارایی های ویژه ای دارد و به همین جهت تقاضا برای خرید عمده آن نیز زیاد است. ایت محصول در این مرکز پخش ویژه با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد. برای اطلاع از شرایط خرید با مشاور فروش تماس بگیرید.

برای دیدن محصولات از نمایشگاه مجازی ما از محصولات پودر سفید کننده دندان شوروب دیدن فرمایید.

رول اتیلن اکساید

قیمت و مشخصات رول اتیلن اکساید درجه یک

رول اتیلن اکساید و سایر محصولاتی که در قالب رول برای بسته بندی استریل ابزار و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند از نظر مشخصات ظاهری تقریبا مشابه هستند. برای مثال همگی:

  1. به رنگ های سفید، آبی و سبز هستند.
  2. در عرض های مختلف از 5 تا 40 سانت در بازار عرضه می شوند.
  3. طول رول ها 200 متر می باشد.
  4. همه رول ها دارای نشانگر های غیر سمی برای بررسی شرایط استریل بسته بندی هستند.

از نظر قیمت نیز می توان گفت با توجه به عرض این محصولات قیمت ها متفاوت خواهد بود. هر رول بر اساس هر سانتی متر از عرض محصول با یک قیمت از پیش تعیین شده محاسبه و قیمت گذاری می شود.

تمامی محصولات عرضه شده در بازار این محصولات خوشبختانه از نظر کیفیت در سطح درجه یک بوده و کارایی یکسان دارند. این محصولات از مواد اولیه ای تهیه می شوند که شامل نوع ویژه ای کاغذ مدیکال و یک فیلم شفاف چند لایه است.

آیا می دانستید پودر سفید کننده دندان گامنو یکی از محصولات پرطرفدار در این بخش می باشد و به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده ایم.

قسمت کاغذی محصول در هنگامی که بسته بندیداخل دستگاه استریل کننده قرار می گیرد منافذ آن باز شده و اجازه عبور مواد ضد عفونی کننده را می دهد تا ابزار داخل بسته بندی استریل شود. پس اتمام کار مجدد منافذ بسته می شود و به عنوان یک سد باکتریایی در برابر نفوذ انواع میکرو ارگانیسم ها مقاومت می کند.

 

رول اتیلن اکساید

پخش عمده رول اتیلن اکساید درجه یک

این روز ها محصولات بسته بندی استریل موارد مصرف زیادی دارند. ابزار ها مختلف پزشکی با توجه به نوع ماده اولیه و مقاومتی که دارند در شرایط مخصوص به خود استریل شده و برای درمان و تشخیص انواع بیماری مورد استفاده قرار می گیرند.

برای استریل این ابزار و تجهیزات قبل از شروع فرآیند استریل اجسام و ابزار بسته بندی می شوند و نوع بسته بندی آنها به گونه ای است که قابلیت نفوذ عامل ضد عفونی کننده را دارد. اما پس از اتمام استریل به یک محافظ قوی در برابر نفوذ ذرات آلوده کننده تبدیل می شود.

محصولات این چنینی اغلب در قالب رول های بسته بندی و یا کاغذ های برش خورده و نیز در قالب پاکت های چسب دار و بدون چسب در بازار عرضه می شوند. در این مرکز پخش تمامی انواع رول های ویژه بسته بندی به همراه کاغذ های استریل برای خریداران و مصرف کنندگان عمده با مناسب ترین قیمت عرضه می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما