توزیع عمده رول تایوک

توزیع عمده رول تایوک ویژه مصارف بسته بندی های پزشکی و بیمارستانی به صورت آنلاین نیز انجام می شد و مصرف کنندگان و خریداران عمده این محصولات، می توانند آنها را از طریق این نمایندگی پخش آنلاین با قیمت مناسب و کیفیت بالا با برند های شناخته شده و معتبر خریداری کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای اطلاعات کاملتر و خرید پودر سفید کننده دندان لارا به وب سایت ما و با مشاوران ما در ارتباط باشید.

رول تایوک

بررسی تخصصی رول تایوک

برای بررسی تخصصی رول تایوک معمولا کیفیت کار، اهداف کاربردی و مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصول مورد بررسی قرار می گیرد. رول تایوک در اصل رول پلاسما است که برای دستگاه استریل کننده پلاسمایی مورد استفاده قرار می گیرد و چون با نوع ویژه ای کاغذ مدیکال تولید می شود که با نام تایوک شناخته شده است، این محصول نیز با نام رول تایوک شناخته می شود.

این رول های ۷۰ متری از دو لایه کاغذ و فیلم شفاف تشکیل می شوند. ابزار و وسایل که قرار است با روش پلاسما استریل شوند با کمک این رول ها که در سایز های متنوعی هستند، بسته بندی می شوند. کاغذ پزشکی مورد استفاده در تولید این رول ها از نوعی پلی اتیلن سخت تولید می شود که در برابر پارگی و سوراخ شدن بسیار مقاوم است.

با در اختیار گذاشتن لینک خرید خمیر دندان سفید کننده بس به صورت اینترنتی برای شما عزیزان در این قسمت قرار داده شده.

ضمن اینکه سد محکمی در برابر ورود عوامل بسیار ریز میکروسکوپ که آلوده کننده و ناقل بیماری هستند، نیز می باشد. همین کاغذ ها به گونه ای طراحی شده اند که در دستگاه استریل کننده، منافذ آنها باز شده و عامل ضذ عفونی کننده به راحتی به داخل بسته بندی وارد شده و ابزار و تجهیزات را استریل می کند.

رول تایوک

قیمت عرضه عمده رول تایوک

قیمت عرضه عمده رول تایوک معمولا بر اساس میزان سفارشات این محصولات ممکن است در بازار های مختلف متفاوت از یکدیگر باشد. این رول ها در تعداد مشخص در کارتن بر اساس سایزی که دارند بسته بندی می شوند و خریدار عمده می بایست این محصولات را به صورت کارتنی سفارش دهد.

البته تعداد این رول ها بر اساس سایز در هر کارتن متفاوت است. مثلا رول پلاسما ۵ سانتی در هر کارتن مادر ۱۲ عدد است. رول ۷.۵ سانتی ۸ عدد در هر کارتن، رول ۱۰ سانتی ۶ عدد، رول ۱۵ سانتی ۴ عدد و بقیه رول ها در سایز های مختلف ۲ عدد در هر کارتن هستند.

البته این تعداد رول در هر بسته بندی اصلی برای برند های مختلف ممکن است متغیر باشد. به طور کل رایج ترین نوع بسته بندی بر اساس تعداد رول ها در هر کارتن بر اساس این تعداد می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما