مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش ویژه رول اتوکلاو ایرانی مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مشخصات کلی انواع رول اتوکلاو ایرانیتولید کننده ارزان رول اتوکلاو ایرانی
رول اتوکلاو ایرانی

رول اتوکلاو ایرانی در بازار های پزشکی و دندانپزشکی در حال حاضر یکی از بهترین و مرغوب ترین نمونه محصولات بسته بندی استریل است که دسترسی ساده به این محصول در بازار های سراسر کشور از طریق این نمایندگی با ساده ترین شرایط امکان پذیر شده است. از طریق این نمایندگی پخش بهترین کیفیت این محصولات را به راحتی با بهترین قیمت خریداری نمایید.

رول اتوکلاو ایرانی

مشخصات کلی انواع رول اتوکلاو ایرانی

محصولات بسته بندی استریل در پزشکی موارد مصرف فراوانی دارند. مهمترین علت این امر را می توان به اهمیت استفاده از ابزار و تجهیزات استریل بیان کرد. از آنجایی که این ابزار و تجهیزات مقاومت های متفاوتی را دارند و شرایط استریل آنها می بایست در دما و رطوبت متفاوتی از یکدیگر انجام شود در نتیجه نوع محصولات بسته بندی استریل نیز برای انواع روش های استریل متفاوت می باشد.

انواع روش های استریل در دما و رطوبت مختلف با عوامل گندزدای متفاوت انجام می شود. در برخی روش ها از اشعه گاما استفاده می شود و در برخی دیگر از روش ها از بخار و رطوبت بالا. در برخی دیگر از روش ها نیز از گاز های گند زدا مانند اتیلن اکساید یا پراکسید هیدروژن استفاده می شود.

به طور کلی محصولات بسته بندی استریل مانند رول اتوکلاو نیز برای برخی از روش ها قابل استفاده و برخی دیگر از روش ها غیر قابل استفاده هستند و برخی نیز برای تمامی روش های استریل استفاده می شوند. رول اتوکلاو از جمله محصولاتی است که برای سیستم استریل اتوکلاو با بخار استفاده می شود. در این روش دما و رطوبت زیادی برای استریل استفاده می شود.

از مهمترین مشخصات کلی این رول می توان به وزن سبک، مقاومت مکانیکی بالا، رنگ بندی های زیبا و ملایم، استاندارد و کیفیت بالا، مقاومت بالا در برابر میکرو ارگانیسم و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

رول اتوکلاو ایرانی

تولید کننده ارزان رول اتوکلاو ایرانی

تولید رول اتوکلاو در ایران در کارخانه های تولیدی مجهز با امکانات پیشرفته و مواد اولیه درجه یک در سطح گسترده ای انجام می شود. به همین جهت پاسخگویی به تقاضا در بازار مصرف با قیمت مناسب با سهولت بیشتری امکان پذیر است. پخش ویژه رول اتوکلاو در بازار های داخلی توسط نمایندگی های متعددی انجام می شود.

بسیاری از نمایندگی ها با تولید کنندگان داخلی همکاری مستقیم دارند و بسیاری دیگر از وارد کنندگان نمونه محصولات خارجی هستند. انواع رول اتوکلاو ایرانی به طور طبیعی می بایست ارزان تر از سایر محصولات مشابه عرضه شده در بازار باشد. اما گاها دیده می شود که نمونه های وارداتی با قیمت های مناسب تر معامله می شود.

از نظر کیفیت چون تمامی این محصولات مورد تایید استاندارد های مربوطه می باشند، برای مصرف کیفیت مطلوبی دارند و می توان با اهداف تعریف شده برای آنها این محصولات را با قیمت های مناسب و کیفیت مطلوب تر به راحتی از طریق این مجموعه تهیه نمایید.

 

 

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید