پخش عمده اسپان باند بافتینه

پخش عمده اسپان باند این روز ها در سطح گسترده تری نسبت به گذشته در حال انجام است چرا که این پارچه یکبار مصرف پزشکی با وجود خواص بسیار خوب و قابل تغییری که دارد در بسیاری از زمینه پزشکی کارایی بسیار مناسبی از خود نشان داده و برای تولید انواع البسه پزشکی پر مصرف مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از فروشگاههای اینترنتی در سالهای اخیر سبب شده تا شما به راحتی بتوانید سوزن بخیه دندانپزشکی ابزار و لوازم مورد نیاز خود را به راحتی تهیه و خرید کنید.

اسپان باند

آشنایی کامل با پارچه های اسپان باند

پارچه های بدون بافت محصولات ویژه در صنایع نساجی هستند که توسط دستگاه های ویژه با پرس الیاف تولید شده از پودر پلی پروپیلن تولید می شوند. به دلیل خواص منحصر به فرد این پارچه های بی بافت موارد استفاده زیادی برای آنها وجود دارد.

از مزایای این پارچه ها این است که هم در قالب پارچه ضد آب برای تولید انواع عایق استفاده شوند و هم با درصد جذب آب بالا برای تولید پوشک مورد استفاده هستند. این پارچه های علاوه بر اینها ضد باکتری و آنتی uv نیز بوده و مصارف پزشکی بسیار زیادی دارند.

هرچند که این این پارچه های سوزنی بدون بافت در پزشکی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، اما در صایر صنایع موارد استفاده زیادی برای آنها وجود دارد. این محصول به صورت چند لایه نیز تولید می شود و بر اساس نوع لایه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید محصولات پزشکی و سوزن بخیه دندان با ورود به سایت ما مشاوران تجاری ما به شما برای پاسخگویی صحیح و درست در خدمت شما هستند.

برای مثال از پارچه های sms با گرماژ کم برای تولید انواع ماسک پزشکی استفاده می شود. این پارچه سه لایه یک فیلتر مناسب برای عبور باکتری های بیماری زا می باشد. مهمترین مصارف پزشکی این پارچه ها عبارتند از:

  1. تولید انواع دستمال های مرطوب بهداشتی
  2. لباس ایزوله، لباس جراح و لباس بیمار
  3. زیر انداز و رو انداز بیمار
  4. کلاه و ماسک
  5. روکش کفش و تجهیزات
  6. ساک وسایل
  7. رویه بهداشتی نوار بهداشتی و پوشک

اسپان باند

قیمت پخش عمده اسپان باند بافتینه

قیمت پخش عمده اسپان باند بافتینه و برند ها یمختلف که این محصول را تولید می کنند در بازار امروز با افزایش زیادی روبرو بوده است. این محصول به ویژه برای مصارف پزشکی و بهداشتی این روز ها سطح تقاضای بسیار بالایی دارد.

خوشبختانه به دلیل ظرفیت های مناسب تولید هم نیاز بازار داخل و هم حجم مورد نیاز صادرات این محصول به راحتی قابل تامین است. این پارچه های سوزنی از آنجا که می توانند با خواص متفاوت و ویژه ای تولید شوند می توانند همچنان در موارد متعدد دیگری مورد استفاده قرار بگیرند.

برای خرید عمده و دریافت لیست قیمت این محصول برای خرید عمده می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما