خرید ضد عفونی کننده وسایل پزشکی و دندانپزشکی

ضد عفونی کننده وسایل پزشکی این روز ها از نظر مصرف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. همچنین لازم است در محیط های مختلف درمانی استفاده از این ماده یک ضرورت است که خرید قیمت مناسب این محصول در بسته بندی های بزرگ و کوچک را با اهمیت می کند. برای خرید بهترین مواد ضد عفونی کننده تماس بگیرید.

برای اطلاع از بهترین قیمت خرید خمیر دندان بدون فلوراید با مشاور فروش مجموعه در وب سایت ما تماس بگیرید.

ضد عفونی کننده وسایل پزشکی

قیمت انواع محلول ضدعفونی کننده ابزار پزشکی

یکی از مهمترین مباحث در پزشکی و دندانپزشکی کنترل عفونت و پیشگیری از انتقال عوامل بیماری زا می باشد و اگر کنترل عفونت با روش های موثر برای تجهیزات و سطوح کار به درستی انجام نشود، این عوامل بیماری زا به راحتی به بیماران بعدی منتقل می شود.
از اینرو برای محیط های مختلف درمانی از انواع محلول ضد عفونی کننده استفاده می شود که در سه دسته بندی در بازار موجود می باشند:
  1. ضد عفونی کننده دست
  2. ضد عفونی کننده ابزار
  3. ضد عفونی کننده سطوح
در حال حاضر برند های مختلفی در زمینه تولید ضد عفونی کننده ابزار، سطوح و دست فعال هستند و در نتیجه انواع این محلول ها در بازار با قیمت های متنوع عرضه می شوند. در حال حاضر محلول ضدعفونی کننده سارفوسپت که یک برند ایرانی است و نیز مواد نانوسیل بسیار شناخته شده و معتبر هستند. برای اطلاع از قیمت دقیق این محصولات و نیز همکاری بهتر جهت خرید ارزان قیمت می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید.
قیمت خمیر دندان پاتریکس در نمایندگی آنلاین ارزانتر و مناسبترین قیمت برای خرید شما در وب سایت ما خواهد بود.
ضد عفونی کننده وسایل پزشکی

استریل لوازم دندانپزشکی چگونه انجام می شود؟

استریل لوازم دندانپزشکی با توجه به نحوه استفاده این ابزار و محل تماس آنها با بدن بیمار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در نتیجه این میزان از اهمیت لازم است تا تمامی ابزار و تجهیزات دندانپزشکی و حتی محیط درمان به طور کامل استریل شوند. برای انجام عمل استریلیزاسیون از انواع مواد ضد عفونی کننده و دستگاه های ویژه استفاده می شود. ابزار و تجهیزات شامل این مراحل می باشد:
  1. دریافت ابزار آلوده
  2. شستشو و تمیز کردن این ابزار
  3. خشک کردن، بازبینی، جلوگیری از زنگ زدن
  4. بسته بندی تجهیزات آلوده
  5. استریلیزاسیون تجهیزات آلوده در دستگاه یا به صورت دستی
  6. نگهداری وسایل استریل شده در بسته بندی های مناسب تا زمان استفاده بعدی
برای استریل کردن ابزار و تجهیزات روش قابل اعتماد استفاده از حرارت است که با انواع دستگاه های استریلیزاسیون حرارت خشک، حرارت مرطوب و غیر اشباع شیمیایی انجام می شود و نام این دستگاه ها دستگاه اتوکلاو می باشد.
دستگاه شستشوی وسایل دندانپزشکی یا همان اتوکلاو دندانپزشکی معمولا از نوع رومیزی است و سریعترین و موثر ترین روش برای پاک سازی پک های دندانپزشکی، جراحی و سایر انواع پک ها به شمار می رود. در دندانپزشکی بسته بندی استریل بسیار مهم بوده و تجهیزات بدون بسته بندی های استریل به هیچ وجه قابل قبول نیستند. هدف بسته بندی استریل نگه داشتن این ابزار می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما