عرضه کننده رول اتوکلاو دندانپزشکی درجه یک

رول اتوکلاو دندانپزشکی از مهمترین محصولات بسته بندی استریل در دندانپزشکی و پزشکی است که مهمترین سایز های پر کاربرد این محصول در دندانپزشکی سایز ها 5، 7.5 و 10 سانتی و نهایت 15 سانتی می باشد. از این محصول تا عرض 45 سانتی در بازار توسط عرضه کنندگان، عرضه می شود که عرض های بیشتر جهت بسته بندی پک های استریل پزشکی و جراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

ما در این بخش از فروش های آنلاین سفید کننده دندان وایت اسمایل در وب سایت به صورت کامل در اختیار شما قرار داده ایم.

رول اتوکلاو دندانپزشکی

معرفی انواع رول اتوکلاو دندانپزشکی استریل

انواع رول اتوکلاو دندانپزشکی استریل که در بازار عرضه می شوند معمولا در دو گروه قابل دسته بندی هستند. یک دسته بندی را می توان بر اساس رنگ این محصولات و یک دسته بندی را می توان بر اساس سایز این محصولات معرفی نمود. از نظر رنگ سه دسته بندی برای این محصولات وجود دارد. رنگ هایی که از انواع رول اتوکلاو دندانپزشکی در بازار عرضه می شوند معمولا آبی و سبز و روشن و سفید می باشد.

از نظر سایز و ابعاد رول های استریل بخار و اتیلن اکساید همگی 200 متری هستند و عرض ها شامل اندازه های 5، 7.5، 10، 15، 20، 25، 30، 35، 40 و 45 سانتی می شوند. این رول های استریل همگی از کاغذ های پزشکی که با الیاف سلولزی تولید شده اند، تولید می شوند. کاغذ های پزشکی برای این رول های به گونه ای طراحی و تولید شده اند که این کاغذ وظیفه اصلی را در ساختار رول های بسته بندی استریل ایفا می کنند.

با در اختیار گذاشتن سفید کننده دندان وی وان در وب سایت جهت خرید آنلاین با مشاورین ما در تماس باشید.

کاغذ های پزشکی دارای منافذی هستند که در طی فرآیند استریل این منافذ باز می شود و ماده استریل کننده وارد بسته بنید شده و محتویات بسته بندی را استریل می کند. پس از پایان فرآیند نیز منافذ بسته شده و کاغذ و نیز فیلم شفاف به عنوان یک سد محکم و غیر قابل نفوذ در برابر میکروارگانیسم ها که اغلب آلوده کننده و بیماری زا هستند، تبدیل می شوند.

 

رول اتوکلاو دندانپزشکی

قیمت به روز رول اتوکلاو دندانپزشکی استریل

قیمت رول اتوکلاو دندانپزشکی بر اساس هر سانت این محصولات تعیین می شود. متاسفانه ثبات قیمت در بازار وجود ندارد. اما عرضه رول استریل در انواع مختلف ایرانی و وارداتی همگی با توجه به عرض محصولات در این مجموعه با مناسب ترین قیمت در حال انجام است.

رول های استریل از بهترین گزینه های بسته بندی در پزشکی و دندانپزشکی هستند. این محصولات در بالاترین سطح استاندارد های جهانی بوده و نسبت به سایر محصولات بسته بندی در پزشکی بهتر عمل می کنند. از آنجایی که اهمیت استریل ابزار و تجهیزات در پزشکی و دندانپزشکی بسیار اهمیت دارد، این محصولات نیز در سطح بالایی تولید می شوند.

برای استعلام قیمت به روز این رول ها و پاکت های استریل می توانید از مشاورین فروش مجموعه کمک بگیرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما