فروش رول اتوکلاو مرغوب و ارزان قیمت

رول اتوکلاو مرغوب یکی از پرکاربرد ترین انواع محصولات بسته بندی استریل است که بیشتر در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع رول و پاکت های استریل این روز ها موارد مصرف بسیار زیادی دارند و به دلیل کارایی بسیار خوبی که دارند در پیشگیری از انتقال انواع بیماری های عفونی و خطرناک موثر عمل می کنند. می توانید برای خرید انواع رول و پاکت استریل با کیفیت مرغوب و درجه یک و قیمت مناسب با مشاورین فروش مجموعه تماس بگیرید.

برای خرید و اطلاعات در مورد خمیردندان سنسوداین اصل با تاجران ما در وب سایت در ارتباط باشید .

رول اتوکلاو مرغوب

قیمت و مشخصات رول اتوکلاو مرغوب

رول اتوکلاو مرغوب از پرکاربردترین انواع محصولات بسته بندی استریل در بازار امروز است که با عنوان ویپک اتوکلاو نیز شناخته می شود. این محصول پرکاربرد در بسته بندی در بیشتر برای بسته بندی ابزار و تجهیزات دندانپزشکی کاربرد داشته است. اما امروزه در بسته بندی انواع ماسک و همچنین انواع پک های استریل جراحی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید و فروش لوازم دندانپزشکی و لپه باقلا برای دندان به نمایشگاه مجازی دیدن فرمایید.

مشخصات بارز این رول ها را می توان اینگونه بیان نمود:

  1. رول ها در رنگ های سبز و سفید و آبی در بازار موجود می باشند.
  2. رول های وی پک همگی 200 متری هستند.
  3. از کاغذ پزشکی و فیلم شفاف کوپلیمر تشکیل شده اند.
  4. برای استریل به روش بخار و اتیلن اکساید مورد استفاده قرار می گیرند.

این محصولات در کنار انواع کاغذ کرپ بیمارستانی و رول های پلاسما از مهمترین محصولات و پرفروش ترین نمونه محصولات بسته بندی استریل هستند که در زمینه های مختلف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. نا گفته نماند که بهترین و با کیفیت ترین نمونه این محصولات از نظر استاندارد های جهانی نیز می باشند.

 

رول اتوکلاو مرغوب

فروش آنلاین رول اتوکلاو دندانپزشکی مرغوب

رول های اتوکلاو دندانپزشکی از آنجا که بیشتر در زمینه دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گرفته است با این نام شناخته شده می باشد. اما دیگر اسامی این محصول در بازار عبارتند از:

  1. وی پک اتوکلاو
  2. رول بخار
  3. رول استریل
  4.  رول اتوکلاو

این محصولات از آنجا که خاص بوده و مورد استفاده مراکز و مطب های محدودی بوده اند پیش از این کمتر به صورت آنلاین عرضه می شدند. از آنجا که این روز ها در بسته بندی انواع ماسک و سایر پک های استریل و بسته بندی های پزشکی مورد استفاده هستند، به صورت آنلاین نیز خرید و فروش می شوند.

فروش آنلاین این محصولات اغلب به دلیل ایجاد دسترسی های بهتر برای خریداران و مصرف کنندگان عمده در سراسر کشور ایجاد شده است و این مجموعه به صورت عمده فروشی و یک مرکز پخش عمده در سراسر کشور فعالیت می کند. می توانید برای اطلاع از محصولات موجود در این نمایندگی آنلاین مستقیم با مشاور فروش در تماس باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما