قیمت خرید فرز کارباید دندانپزشکی

خرید فرز کارباید دندانپزشکی با کیفیت اصل برای یک پزشک متخصص و حرفه ای اهمیت زیادی دارد. چرا که استفاده از ابزار مناسب کیفیت کار و سهولت انجام آن را افزایش می دهد. برای خرید انواع ابزار و تجهیزات مصرفی و یکبار مصرف دندانپزشکی با ما تماس بگیرید.
استفاده از فروشگاههای اینترنتی در سالهای اخیر سبب شده تا شما به راحتی بتوانید سوزن بخیه دندانپزشکی ابزار و لوازم مورد نیاز خود را به راحتی تهیه و خرید کنید.
خرید فرز کارباید

انواع فرز کارباید دندانپزشکی

انواع فرز و مته های دندانپزشکی از جمله ابزار و تجهیزات ترمیم به شمار می روند که که برای برش بافت های سخت دندان و استخوان ها استفاده می شود.
این تجهیزات چرخنده همچنین برای صاف کردن و برداشتن اضافه ترمیم های فلزی مانند کامپوزیت و آمالگام کاربرد دارند.
در ساخت و تولید این نوع از ابزار های دندانپزشکی از مواد اولیه مختلفی با توجه به هدف کاربری ابزار استفاده می شوند.
برای خرید محصولات پزشکی و سوزن بخیه دندان با ورود به سایت ما مشاوران تجاری ما به شما برای پاسخگویی صحیح و درست در خدمت شما هستند.
در نتیجه شاهد این هستیم که انواع فرز های دندانپزشکی از نظر جنس و کاربرد در دسته بندی های مختلفی در بازار عرضه می شوند:
  • فرز های فولادی یا استیل
  • فرز های کاربایدی
  • فرز های الماسی
  • فرز سرامیکی دندانپزشکی
  • فرز های پلیمری
آشنایی با فرزهای دندانپزشکی کمک می کند تا دندانپزشک به راحتی نوع مناسب فرز را انتخاب نموده و کیفیت کار خود و راحتی بیمار را افزایش دهد. فرز های کاربایدی نوعی از مته های دندانپزشکی هستند که از فلز تنگستن ساخته شده و سرعت عمل بالاتری دارند.
خرید فرز کارباید

لیست قیمت خرید فرز کارباید دندانپزشکی

لیست قیمت خرید فرز کارباید دندانپزشکی معمولا نسبت به سایر ابزار و تجهیزات کوچک دندانپزشکی کم هزینه تر می باشد. با این وجود لازم است با توجه به هدف کاربری مورد نظر نوع و جنس این ابزار کوچک درست انتخاب شود. در نتیجه یکی انتخاب درست است که درمان از کیفیت بالاتری برخوردار شده و زمان کمتری لازم داشته باشد.
فرز کاباید یکی از ابزار های ترمیم در دندانپزشکی به شمار می رود از سختی بیشتری نسبت به فرز های استیل برخوردار است. همچنین مقاومت آن نسبت به دمای بالا بیشتر بوده و چون سختی خوبی دارد، به کمک آن می توان به راحتی بافت های فرسوده را از دندان جدا کرد. فرز های کارباید در عمل برای این موارد در دندانپزشکی کاربرد دارند:
  • آماده کردن حفره های دندان
  • تکمیل و پولیش سطوح ترمیم شده دندان
  • جدا کردن مواد پر کننده قدیمی از دیواره های دندان
  • فاصله انداختن بین دندان های بهم چسبیده
این فرز ها از نظر ظاهری یا شکلی ساده دارند یا اینکه دارای بریدگی های عرضی می باشند. نوع فرز هایی که دارای بریدگی های عرضی هستند از نظر قدرت برش در درجه بالاتری قرار دارد. برای خرید کم هزینه و با کیفیت می توانید لیست قیمت فرز های مورد نظر خود را از مشاور فروش دریافت نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما