ارزان ترین قیمت کاغذ استریل

برای استعلام قیمت کاغذ استریل و تقریبا تمامی محصولات بسته بندی استریل مورد مصرف در پزشکی و دندانپزشکی بهترین مسیر برقرار تماس آنلاین می باشد. این محصولات اغلب یا وارداتی هستند و یا با مواد اولیه وارداتی تولید می شوند در نتیجه ارزانترین قیمت آنها نیز تحت تاثیر نوسانات بازار هستند. ولی می توانید از طریق این مجموعه خرید مناسبی داشته باشید.

استفاده از فروشگاههای اینترنتی در سالهای اخیر سبب شده تا شما به راحتی بتوانید سوزن بخیه دندانپزشکی ابزار و لوازم مورد نیاز خود را به راحتی تهیه و خرید کنید.

قیمت کاغذ استریل

مشخصات و راهنمای انتخاب کاغذ استریل

کاغذ استریل نوع خاصی از کاغ های مدیکال و پزشکی هستند که با توجه به خواص ویژه ای که دارند در زمینه بسته بندی ابزار و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. این کاغذ ها از نظر شکل ظاهری و نحوه کاربرد تفاوت هایی دارند اما ماهیت و عملکرد تقریبا یکسانی دارند.

برای انتخاب کاغذ های استریل درجه یک با توجه به نوع محصول برخی ویژگی های ظاهری می تواند موثر باشد. کاغذ های پزشکی که برای استریل به کار می روند یا از نوع الیاف سلولزی هستند و یا اینکه از پلی اتیلن سخت تولید می شوند و با نام تجاری کاغذ تایوک شناخته شده هستند.

نوعی کاعذ استریل با نام کاغذ کرپ بیمارستانی نیز وجود دارد که نوع درجه یک آنها لطافت و نرمی مناسبی دارد. تمامی این محصولات در سه رنگ سفید، آبی و سبز تولید و عرضه می شوند که البته رنگ این محصولات تاثیری در کیفیت آنها ندارد.

برای خرید محصولات پزشکی و سوزن بخیه دندان با ورود به سایت ما مشاوران تجاری ما به شما برای پاسخگویی صحیح و درست در خدمت شما هستند.

 

قیمت کاغذ استریل

بررسی قیمت کاغذ استریل در بازار

قیمت کاغذ استریل معمولا با توجه به سایز این محصولات تعیین می شود. تمامی انواع محصولات بسته بندی استریل اعم از پاکت استریل اتوکلاو، وی پک پلاسما، کاغذ کرپ بیمارستانی و کاغذ های نانوون بر اساس سایز و اندازه ای که دارند قیمت گذاری می شوند.

البته نا گفته نماند که نوع سیستم استریل کننده و روش استریلیزاسیون نیز در قیمت رول پک استریل تاثیر گذار می باشد. هر چند که تمامی این محصولات با توجه به سایز قیمت گذاری می شوند اما نوع و شکل عرضه آنها متفاوت است.

کاغذ های کرپ استریل در قالب کاغذ های مربعی شکل برش خورده و با توجه به سایزی که دارند از کوچک به بزرگ در بسته هایی با تعداد مشخص عرضه می شوند. پاکت ها استریل در قالب بسته های 200 عددی در بازار یافت می شود.

رول های بخار و پلاسما نیز در قالب رول های 200 و 70 متری عرضه می شوند. رول و پاکت های اتوکلاو معمولا در دندانپزشکی کاربرد دارند و کاغذ کرپ، رول پلاسما و اتیلن اکساید بیشتر مصارف بیمارستانی دارند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما