مرکز خرید رول اتوکلاو بخار، پلاسما و اتیلن اکساید

این مجموعه به عنوان معتبر ترین مرکز خرید رول اتوکلاو بخار، پلاسما و اتیلن اکساید در تمام ایران انواع محصولات بسته بندی استریل با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب را برای خریداران و مصرف کنندگان عمده در سراسر کشور به صورت آنلاین و با شرایط دسترسی آسان عرضه می کند. برای یک خرید با کیفیت با مشاورین فروش مجموعه در تماس باشید.

شما نیز می توانید مانند سایرین با اطمینان خاطر خمیر دندان پلاسترین را به صورت آنلاین از وب سایت ما خرید کنید.

خرید رول اتوکلاو

معرفی انواع رول اتوکلاو

همانطور که می دانید در مراکز درمانی استری ابزار و تجهیزاتی که بیش از یکبار مورد استفاده قرار می گیرند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و برای این منظور سیستم ها و تجهیزات زیادی متناسب با نوع ابزار و تجهیزات طراحی و تولید می شوند و کاربرد های متفاوتی برای هریک از انها تعریف شده است.

معمولا می توانید خمیر دندان پونه را نیز از فروشنده این محصولات در وب سایت ما خریداری کنید .

از جمله محصولاتی که برای اهداف استریلیزاسیون مورد استفاده قرار می گیرند محصولات بسته بندی استریل هستند. از این محصولات برای بسته بندی ابزار و تجهیزات استفاده می شود و مزایای بیشماری برای مصرف آنها وجود دارد. مهمترین و بهترین انواع بسته بندی های استریل در یک معرفی خلاصه و مختصر عبارتند از:

  1. رول بخار
  2. رول پلاسما
  3. رول اتیلن اکساید
  4. کاغذ کرپ بیمارستانی
  5. پاکت اتوکلاو چسب دار و بدون چسب
  6. کاغذ sms

تمامی این محصولات با توجه به نوع مواد اولیه ای که در تولید آنها به کار گرفته می شود به عنوان یک سد باکتریایی بسیار قوی در برابر نفوذ انواع ریز ذرات آلوده کننده عمل می کنند.

خرید رول اتوکلاو

آشنایی با مراکز خرید رول اتوکلاو

در مراکز خرید رول اتوکلاو انواع رول های عرضه شده در طول 200 متر با عرضه های مختلفی هستند که از نظر رنگ بندی نیز تنوع جالبی برای آنها وجود دارد. این رول ها در رنگ های آبی روشن، سبز روشن و سفید و با اندیکاتور هایی در کناره های رول برای فروش عرضه می شوند.

برای دوخت محکم این رول ها معمولا از دستگاه پرس کاغذ مدیکال استفاده می شود که در مراکز عرضه رول های استریل نیز می توان به راحتی این دستگاه ها را خریداری نمود. نوع رول ها بسته به روشی که برای استریلیزاسیون انجام می شود متفاوت خواهد بود. برای مثال در استریل با پلاسما از رول تایوک استفاده می شود.

رول تایوک یا رول پلاسما از نوعی کاغذ تولید شده از پلی اتیلن با چگالی زیاد تهیه می شود که با نام تجاری تایوک شناخته می شود. این رول ها برای استریل ابزار و تجهیزاتی هستند که در برابر دما مقاومتی نداشته و آسیب پذیر هستند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما