فروش عمده اسپان باند 25 گرمی آبی و سفید

اسپان باند 25 گرمی‌ از پرکاربردترین انواع اسپان باند‌های پزشکی است که در تولید ماسک بیشترین کاربرد را دارد. فروش عمده اسپان باند ویژه تولید کنندگان معمولا با قیمت‌های مناسب‌تری نسبت به بازار آزاد در این نمایندگی انجام می‌شود. می‌توانید برای خرید عمده این محصولات با قیمت مناسب‌تر با مشاورین فروش تماس بگیرید.

در ادامه شما را با چگونگی سفارش یونیت کامل دندانپزشکی در وب سایت آشنا می کنیم.

فروش عمده اسپان باند 25 گرمی آبی و سفید

موارد استفاده اسپان باند 25 گرمی

اگر تا به حال، نام پارچه‌های بدون بافت را شنیده باشید بدون شک می‌دانید که منظور از پارچه بدون بافت چیست. اسپان باند یک نام متعارف برای این محصول است. انواع پارچه‌های اسپان باند در گرماژ مختلف از نوعی ماده اولیه پتروشیمی‌ با عنوان پودر پلی‌پروپیلن تولید می‌شوند.

برای تولید این پارچه‌ها از تکنولوژی‌های ویژه‌ای استفاده می‌شود. علاوه بر اسپان باند پارچه‌های ملت بلون نیز نوع دیگری از منسوجات بدون بافت هستند. با اهداف پزشکی و غیر پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اسپان باند 25 گرمی‌ که بیشتر در رنگ‌های آبی پزشکی و سفید تولید می‌شود، متداول‌ترین نوع اسپان باند است که اغلب نیز در تولید ماسک‌های پزشکی چند لایه کاربرد دارد.

برای اطلاع از بهترین قیمت خرید پودر سفید کننده دندان با مشاور فروش مجموعه در وب سایت ما تماس بگیرید.

موارد مصرف انواع اسپان باند پزشکی بسیار زیاد است. بیشتر این منسوجات در زمینه تولید محصولات بیمارستانی و پزشکی یکبار مصرف، استفاده می‌شوند. در بین تمامی‌ این محصولات یکبار مصرف نیز ماسک‌های سه لایه پزشکی رایج‌ترین تولیدات به دست آمده از اسپان باند 25 گرمی‌ می‌باشد.

 

موارد استفاده اسپان باند 25 گرمی

مرکز فروش اسپان باند پزشکی

اسپان باند پزشکی پر‎کاربرد‌ترین نوع اسپان باند‌های موجود در بازار است که با رنگ آبی بیشتر شناخته شده است. از پارچه‌های اسپان باند برای تولید محصولات یکبار مصرف بیمارستانی و پزشکی مانند انواع گان پزشک و بیمار، شان، روکش آستین، کاور، ماسک و زیر انداز بیمار و … مورد استفاده هستند.

اسپان باند‌هایی که برای اهداف پزشکی کاربرد دارند، معمولا در رنگ‌های سبز، صورتی، آبی و سفید تولید می‌شوند. اما در بازار اسپان باند پزشکی بیشتر با رنگ آبی شناخته شده است. این محصولات حجم بالایی را در بازار مصرف خود دارا می‌باشند. مراکز فروش متعددی نیز در زمینه فروش و عرضه این محصولات در حال فعالیت هستند.

این پارچه‌های بدون بافت پزشکی با گرماژ مختلف از 17 گرم تا وزن‌های بالاتر تولید می‌شوند. خرید این محصولات به صورت آنلاین نیز امکان‌پذیر است. اما در خرید اینترنتی برخی موارد جزئی را می‌بایست رعایت نمود.

در این نمایندگی مهمترین امتیاز، موجود بودن این محصولات است. هر زمان که تمایل به خرید داشته باشید، می‌توانید از طریق مشاورین فروش این مجموعه نوع اسپان باند مورد نظر خود را خریداری نمایید. لذا از مزیت‌های این محصول بی‌نظیر بهره ببرید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما