مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده اصلی کاغذ بسته بندی سرنگ

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بهترین انواع کاغذ بسته بندی سرنگعرضه عمده کاغذ بسته بندی سرنگ
کاغذ بسته بندی سرنگ

کاغذ بسته بندی سرنگ نوع دیگری از محصولات بسته بندی استریل است که در زمینه بسته بندی محصولات پزشکی مانند سرنگ، ست تزریقات و محصولاتی از این دست استفاده می شود. توزیع کنندگان اصلی این محصولات در واقع همان نمایندگی های فروش معتبر هستند که به طور مستقیم شما را به تولید کننده لینک می دهد. این مجموعه یکی از نمایندگی های معتبر در این زمینه است.

کاغذ بسته بندی سرنگ

بهترین انواع کاغذ بسته بندی سرنگ

نوع محصولات و کاغذ هایی که برای بسته بندی های استریل مورد استفاده قرار می گیرند با محصولات بسته بندی معمولی تفاوت های ویژه ای دارند. بهترین انواع کاغذ بسته بندی سرنگ کاغذ هایی هستند که از عملکرد ویژه ای در طی فرآیند استریلیزاسیون برخوردار باشند.

این کاغذ ها نوعا یا از جنس کاغذ های سلولزی هستند و یا اینکه از پلی اتیلن با چگالی بالا تهیه شده اند. ویژگی و عملکرد خاص این کاغذ های این است که زمانی که بسته بندی برای استریل شدن درون سیستم مربوطه قرار می گیرد، در طی فرآیند منافذ کاغذ باز شده و عمال ضد عفونی کننده را از خود عبور می دهد.

این بسته بندی ها زمانی که از دستگاه استریل کننده خارج می شوند، منافذ آنها بسته می شود و تبدیل به یک سد محکم در برابر ورود میکرو ارگانیسم ها می شوند. این کاغذ ها به سادگی پاره یا سوراخ نمی شوند و تا سه سال دوام و ماندگاری دارند.

کاغذ بسته بندی سرنگ

عرضه عمده کاغذ بسته بندی سرنگ

در تولید رول استریل بسته بندی یا بسته بندی ابزار و تجهیزات پزشکی مانند سرنگ و ست های تزریقات از انواع کاغذ های پزشکی بسته بندی استفاده می شود که یا سلولزی هستند و یا از پلی اتیلن تولید شده اند. این کاغذ ها در تولید پاکت استریل و سایر محصولات بسته بندی استریل نیز استفاده می شوند.
کاغذ تایوک یکی از انواع کاغذ های بسته بندی استریل است و برای سیستم های پلاسما کاربرد دارد. البته کاغذ کرپ استریل نیز نوع دیگری از کاغذ بسته بندی است که ویژگی و کارایی های خاص خود را دارد.

هر یک از این کاغذ ها بر اساس نوع مصرفی که دارند در بازار عرضه می شوند. برخی به صورت رول، برخی به صورت برش خورده در ابعاد مشخص و برخی در قالب پاکت های آماده بسته بندی هستند.

بر همین اساس نیز قیمت فروش آنها در حجم عمده و یا کم متفاوت خواهد بود. برای خرید این محصولات و انتخاب نوع بهتر آنها متناسب با نیاز کاربری خود می توانید از مشاورین فروش کمک بگیرید.

 

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید