بهترین قیمت عمده پاکت استریل

بهترین قیمت عمده پاکت استریل معمولا قیمت درب کارخانه برای خرید این محصول می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که این محصول و عمده محصولات بسته بندی استریل مانند انواع رول بخار، اتیلن اکساید و پلاسما و نیز کاغذ های کرپ بیمارستانی عمدتا وارداتی هستند و معدود تولید کنندگانی در زمینه تولید این کالا های پزشکی فعالیت دارند.

برای اطلاع از بهترین قیمت خرید خمیر دندان بدون فلوراید با مشاور فروش مجموعه در وب سایت ما تماس بگیرید.

پاکت استریل

آشنایی با انواع پاکت استریل

پاکت های استریل از جمله محصولات بسته بندی ویژه استریل نمودن ابزار و تجهیزات دندانپزشکی هستند که با ابعاد استاندارد در بازار تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی عرضه می شوند. این پاکت ها در گروه چسب دار و بدون چسب تولید می شوند که نمونه های چسب دار این پاکت ها کاربردی تر هستند.

پاکت های استریل اتوکلاو مانند رول های استریل از کاغذ های پزشکی تولید شده با الیاف سلولزی تهیه می شوند. ضمن اینکه از یک فیلم شفاف چندلایه نیز استفاده می شود که با نان فیلم کوپلیمر شناخته می شوند.

پاکت های استریل از نظر مزیت های کاربردی این ویژگی را دارند که کاربری آسان تری نسبت به سایر محصولات بسته بندی استریل دارند و چون چسب دار بوده و ابعاد مشخصی دارند برای استفاده از این محصولات نیازی به استفاده از دستگاه سیلر برای برش و دوخت آنها نخواهد بود.

قیمت خمیر دندان پاتریکس در نمایندگی آنلاین ارزانتر و مناسبترین قیمت برای خرید شما در وب سایت ما خواهد بود.

این پاکت ها مانند سایر محصولات بسته بندی استریل عمل می کنند، مقاومت و ماندگاری بالایی دارند و در صورت نگهداری درست و اصولی تا مدت ها ابزار و تجهیزات را در شرایط استریل و سالم نگه می دارند.

پاکت استریل

پخش عمده انواع رول و پاکت استریل

انواع رول و پاکت استریل اتوکلاو بیشتر در زمینه دندانپزشکی استفاده دارند. به جهت همین امر با نام پاکت و رول اتوکلاو دندانپزشکی نیز شناخته می شوند. از نظر کیفیت کاربردی و عملکرد این دو محصول در سطح یکسانی قرار دارند.

اما از آنجا که پاکت ها به صورت چسب دار و برش خورده در ابعاد مشخصی هستند، استفاده از آنها به جهت بسته بندی کار را آسان تر می کند اما محدودیت های خاص خود را نیز دارد. اما رول های استریل چون توسط اپراتور برش خورده و دوخته می شود، انتخاب ابعاد طولی بسته بندی را برای اپراتور راحت تر می کند.

ضمن اینکه در مراکز پخش انواع رول، پاکت و کاغذ های استریل پزشکی، دستگاه هایی با عنوان دستگاه سیلر نیز عرضه می شوند که وظیفه آنها دوخت و برش انواع رول پک می باشد و تنها یکبار خریداری می شود و تا سال ها مورد استفاده قرار می گیرد.

با وجود دستگاه های سیلر استفاده از رول های مدیکال از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما