نمایندگی فروش سر ساکشن دندانپزشکی

سر ساکشن دندانپزشکی در نمایندگی فروش تجهیزات و لوازم پزشکی به فروش می رسد و در حوزه بیماری های دهان و دندان و در کلینیک های دندانپزشکی مصرف فراوانی دارد.

نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی و انواع سرساکشن دندانپزشکی این محصول را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. برای اطمینان از قیمت و کیفیت این محصول خرید از نمایندگی بهترین روش تهیه سر ساکشن می باشد.

برای خرید و اطلاعات دقیق در مورد یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 با ورود یه این قسمت از وب سایت و مشاوران تجاری ما پاسخگو شما به صورت دقیق می باشند .

نمایندگی فروش سر ساکشن دندانپزشکی

مشخصات فنی سر ساکشن دندانپزشکی

مشخصات فنی سر ساکشن دندانپزشکی سر ساکشن های دندانپزشکی دارای انواع مختلفی می باشند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سر ساکشن یکبار مصرف
  • سر ساکشن فلزی سر ساکشن دارای انحنا
  • سر ساکشن مستقیم

سرساکشن یک بار مصرف در دو نوع تولید می گردد هوایی و آبی، تفاوت سرساکشن هوایی و آبی در قطر خروجی آن می باشد، سرساکشن هوایی برای جراحی مناسب است و قطر بیشتری نسبت به نوع آبی
دارد. این محصول در رنگ سفید و در کیفیت پلاستیکی و تفلونی تولید می شود.

این وسیله در
دندانپزشکی هنگام پر کردن و کشیدن دندان، وظیفه ی تخلیه مایعات و ضایعات
تولید شده از حفره دهان را بر عهده دارد و گرد بودن دو طرف آن باعث بهبود
جابجایی آن می شود. از درون سر ساکشن مفتول سیمی عبور داده شده که باعث ایجاد انعطاف لازم برای هماهنگ کردن آن با هر نوع شکل و صورتی می گردد.

جنس سرساکشن از مواد ضد آلرژی تولید شده و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند. فیلتر روی قسمت ابتدایی این محصول دارای حفره هایی استاندارد است و به گونه ای طراحی شده که از مکش لثه و قسمت های درون دهان بیمار به داخل ساکشن جلوگیری می شود.

سر
ساکشن یک بار مصرف از بهترین مواد اولیه، با بهره‌گیری از بالاترین
تکنولوژی موجود در جهان و در رنگ های متنوع تولید می گردد. مشخصات سر ساکشن
دندانپزشکی با توجه به کاربردهای آن متفاوت است، از جنس پی وی سی غیر سمی و
شفاف تولید شده و دارای ایمنی و کیفیت بسیار بالایی است.

ایا می دانشتید برای خرید و سفارش انلاین یونیت دندانپزشکی سانتم اطلاعات دقیق در وب سایت ما در اختیار شما قرارا داده.

فروشنده انواع سر ساکشن های دندانپزشکی

فروشنده انواع سر ساکشن های دندانپزشکی فروشندگان لوازم و تجهیزات دندانپزشکی، با توجه به نیاز بیماران به سر ساکشن های دندانپزشکی یک بار مصرف، این محصولات را در انواع مختلف به صورت عمده به فروش می رسانند.

برای خرید انواع سر ساکشن بهترین گزینه، خرید مستقیم از شرکت های تولید کننده می باشد. این شرکت ها سر ساکشن های دندانپزشکی را به صورت انبوه تولید می کنند و خرید عمده سبب می شود خرید در قیمت مناسب انجام گیرد. از دیگر مزیت های خرید مستقیم اطمینان از کیفیت محصول می باشد زیرا تولید کننده معتبر و برند همیشه برای رضایت مصرف کنندگان از مواد اولیه درجه یک برای تولید محصولات خود استفاده می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما