مرکز پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند بیمارستانی نوعی پارچه بی بافت شناخته شده است. معمولا جنس آن پلی پروپلین است. پارچه اسپان بافت را به عنوان پارچه بی بافت، نبافته و یا یک بار مصرف می شناسند. این پارچه بهترین جنس برای تولید لباس بیمارستانی است و در پزشکی مورد استفاده های فراوان قرار می گیرد. می توانید انواع باکیفیت این محصول را از طریق این نمایندگی پخش با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

برای خرید و اطلاعات در مورد خمیردندان سنسوداین اصل با تاجران ما در وب سایت در ارتباط باشید .

مرکز پخش پارچه اسپان باند بیمارستانی

مهمترین ویژگی های پارچه اسپان باند بیمارستانی

مهمترین ویژگی های پارچه اسپان باند بیمارستانی پارچه اسپان باند با عنوان پارچه یکبار مصرف و یا پارچه سوزنی نبافته و لایه سوزنی نیز شناخته می شود. این نوع پارچه همانند پارچه های دیگر از نخ تشکیل نشده، بلکه به صورت الیاف پرس متشکل شده است، به همین دلیل آن را بی بافت و یا نبافته می گویند.

برای خرید و فروش لوازم دندانپزشکی و لپه باقلا برای دندان به نمایشگاه مجازی دیدن فرمایید.

از ویژگی های پارچه اسپان باند نسبت به پارچه های دیگر به این دلیل است که: آب دوست و ضدآب می باشد. می تواند پارچه ساده و یا طرح دار و چاپ دار باشد. به دلیل آنکه این نوع پارچه در مصارف پزشکی و بیمارستانی و غذایی استفاده می شود در تولید آن به ضد باکتریال بودن آن توجه کرده اند.
علاوه بر اینها آنتی یو وی نیز می باشد و همچنین لطافت و نرمی خود را نیز داراست و اینگونه نیست که جنس آن خشن باشد که باعث اذیت شدن افراد شود.

از کاربرد های پارچه اسپان باند میتوان:

 • برای مصارف پزشکی و بیمارستانی
 • مصارف کشاورزی
 • برای صنایع اتومبیل سازی
 • صنعت راه و ساختمان
 • صافی صنعتی
 • برای صنعت تولید بسته بندی و کاور یک بار مصرف
 • محیط زیست

از ویژگی های بارز و مهم پارچه اسپان باند به قیمت ارزان و مناسب آن نسبت به پارچه های دیگر، صد اشعه بودن آن، ضد آب بودن اشاره کرد. پارچه اسپان باند می تواند تا چند لایه تولید شود.

عوامل موثر بر قیمت نهایی اسپان باند

عوامل موثر بر قیمت نهایی پارچه اسپان باند تولید کنندگان اسپان باند در قیمت گذاری این محصول فاکتور های متفاوتی را مورد توجه قرار می دهند.

 1. وزن و رنگ
 2. جنس مواد اولیه ای که برای تولید آن استفاده می شود.
 3. نوع مصرف پارچه های اسپان

اما با توجه به اینکه این پارچه نسبت به پارچه های دیگر از قیمت ارزان تری برخوردار است و همین طور بازیافت آن هم راحت تر انجام می شود؛ بنابراین این پارچه اسپان باند با توجه به کارایی و کیفیتش قیمت چندان زیادی نسبت به پارچه های دیگر ندارد.

ما در داخل این سایت قیمت استثنایی اسپان باند را از همه جا ارزان تر و مناسب تر در نظر گرفته ایم. نسبت به  بازار های شهری با قیمت مناسب تری می توانید خرید خود را انجام دهید.
به دلیل اینکه در سایت و در خرید و فروش های اینترنتی بدون واسطه فرآیند خرید و فروش انجام می شود. پس بر قیمت نهایی افزوده نمی گردد؛ شما برای تهیه پارچه اسپان باند در ابعاد و اندازه دلخواه می توانید با مشاوران فروش در ارتباط باشید.

2

 1. خیلی اطلاعات کامل و جامعه‌ای در خصوص پارچه نبافته ارائه شد و من به شخصه نمیدونستم حتی در مصارف کشاورزی هم کاربرد دارد.
  نکته جالب این بود که این اطلاعات به رایگان و به راحتی اینجا بیان شده
  من به شخصه یاد دارم زمانی که میخواستم در عرصه تجهیزات پزشکی وارد بشم؛ به تازگی در بیمارستانی مشغول به کار شده بودم و در اون بازه زمانی از انبار دار بیمارستان درخواست کردم اطلاعاتی در مورد برندها و جنس های مختلف در بازار در اختیار من قرار بده و یا تامین کننده های دست اول که خود بیمارستان از اونجا جنس تامین میکنن رو به من معرفی میکنه
  اما هر بار به بهونه‌ها و روش های مختلف من رو می‌پیچوند و اطلاعاتی به من نمی‌داد تا اینکه خیلی اتفاقی تونستم از روی بارنامه شماره تامین کننده بیمارستان رو پیدا کنم و با مجموعه رادپینا آشنا شدم
  ای کاش اکثر مردم متوجه باشن که این اطلاعاتی که به راحتی توسط رادپینا داره ارائه میشه بسیار کاربردیه و مشخصا تنها کسی میتونه انقدر اطلاعات دقیقی ارائه کنه که خودش در بازار دست اول باشه.

  • ممنون از حسن اعتماد شما جناب کد خدا زاده.
   اعتقاد ما هم بر این هست که مشتری باید اطلاعات دقیق و درستی در اختیار داشته باشه تا بتونه راحت تر انتخاب کنه.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما