قیمت پین داخل کانال دندانپزشکی در بازار تهران

از پین داخل کانال دندانپزشکی، در دندان هایی که درمان ریشه روی آن انجام شده و عصب کشی شده‌اند استفاده می‌شود. این پین ها، داخل کانال دندان با چسب (سمان) های مخصوص دندانپزشکی چسبانده می‌شوند.

ابزار پر کاربرد در دندانپزشکی،یونیت دندانپزشکی کارکرده برند های مختلفی دارند که در وب سایت تمام  محصولات در اختیار شماست.

 

قیمت پین داخل کانال دندانپزشکی در بازار تهران

نگاه اجمالی بر پین جت داخل کانال دندانپزشکی

پین دندانپزشکی، میله‌ای پیچ مانند و فلزی است که جهت ترمیم تاج دندان هایی که دارای خرابی وسیع  و غیرقابل درمان با روش های دیگر هستند، استفاده می‌شود.

 

برای کار گذاشتن پین، دندانپزشک ابتدا حفره‌ی مناسبی برای قرارگیری آن با استفاده از دریل دندانپزشکی ایجاد می‌نماید. سپس اندازه پین مورد استفاده باید با حفره‌ی آماده شده متناسب بوده و پس از آماده سازی حفره، دندانپزشک پین را داخل حفره به وسیله چسب مخصوص کاملا محکم و ثابت می‌نماید.

 

پس از انجام این فرآیند، دندانپزشک دندان پین گذاری شده را با مواد پرکننده‌ی دندان همچون آمالگام و کامپوزیت ترمیم و بازسازی می‌کند. همچنین در مواردی به تشخیص دندانپزشک، ممکن است نیاز به روکش نیز احساس شود.

 

جنس پین ها، معمولا از فلزاتی مانند استیل، تیتانیوم یا نوع غیر فلزی می‌باشد. امروزه نوع غیر فلزی پین ها، کاربرد بیشتری دارد. همچنین از مزیت های استفاده از نوع غیر فلزی: انعطاف پذیری بالای آن، مقاومت در برابر فشارهای وارده بر دندان و استقامت ریشه می‌باشد.

 

از جمله معایب استفاده از پین های غیر فلزی این است که چسباندن آن از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشد. برخلاف تصورات غلط که رایج شده، پین های دندانی باعث تقویت دندان و افزایش استقامت آن نمی‌شود. همچنین گاهی ممکن است دندان را شکننده و ضعیف کند اما این امر دلیلی بر عدم استفاده از آن در درمان دندان نمی‌باشد.

 

از مواردی که نیاز به استفاده از پین را در دندان ایجاب می‌کند، می‌توان به شکستگی دندان ها، پوسیدگی های شدید دندان، اصلاح تراز دندان و… اشاره نمود.

در صورتی که ریشه خیلی کوتاه یا دارای انحنا باشد، یا قسمتی از دندان زیر لثه شکسته باشد، نمی‌توان از پین های دندانی استفاده کرد.

ارزانترین قیمت ست ترمیم آمالگام و یونیت دندانپزشکی کارن در تهران و سایر شهر های کشور را در وب سایت ما ببنید و مقایسه کنید .

 

نگاه اجمالی بر پین جت داخل کانال دندانپزشکی

 

کارخانه تولیدی انواع پین های دندانپزشکی

کارخانه های تولیدی انواع پین دندانپزشکی با توجه به کاربردهای فراوان و تقاضای بالایی که این پین ها در دندانپزشکی دارند، در تولید بهترین نوع پین تلاش و کوشش می‌نمایند.

انواع پین های دندانپزشکی که در این کارخانه تولید می‌شوند عبارت است از:

_ پین داخل عاج دندان که در درمان ریشه های عصب کشی نشده که بخشی از تاج دندان شکسته شده کاربرد دارد.

_ پین داخل کانال دندان در درمان دندان های عصب کشی شده استفاده می‌شود.

_ پین جت دندانپزشکی که باعث بقای مواد پر کننده می‌شود. همچنین سبب جلوگیری از چرخش پین های کانال و حفظ هسته ی کامپوزیت می‌شود.

 

کارخانه تولیدی انواع پین های دندانپزشکی

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما