قیمت ویژه پاکت استریل چسب دار ساده

تعیین یک قیمت ویژه برای انواع پاکت استریل چسب دار ساده تنها در فروش های ویژه اتفاق می افتد. چنانچه از خریداران عمده این محصولات هستید و یا اینکه با توجه به شرایط کاری مصرف کننده عمده این محصولات بسته بنید خاص هستید می توانید برای اطلاع از زمان های فروش ویژه این محصول با مشاورین فروش در تماس باشید. اگر می خواهید از خرید های ارزان قیمت این محصولات به سود خوبی برسید با ما در تماس باشید.

عرضه بهترین یونیت دندانپزشکی کاستلینی و انواع فرز الماسه دندانپزشکی از طریق این مجموعه با مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین انجام در اختیار شما قرار داده شده .

پاکت استریل چسب دار

خصوصیات انواع پاکت استریل چسب دار ساده

در زمینه خصوصیات انواع پاکت استریل چسب دار بهترین موضوعاتی که می توان مورد بحث قرار داد این است که این محصولات در کلاس 1 تولید می شوند و مواد اولیه مصرفی در تولید این پاکت ها نوعی پلی اتیلن چند لایه شفاف، نوعی پلی اتیلن با مقاومت مناسب در برابر دمای بالا و نیز نوع ویژه ای کاغذ پزشکی می باشند. این محصولات در دو گروه ساده و پلیسه دار تولید می شده اند.

در بازار امروز نوع پاکت های پلیسه دار تقریبا دیگر عرضه نمی شوند و انواع ساده این محصولات تولید و عرضه بیشتری دارند. این پاکت دارای شاخص های ویژه یا اندیکاتور هایی بر پایه آب هستند که غیر سمی بوده و بر اساس استاندارد های ISO11140-1 تولید شده اند. این اندیکاتور ها بر اساس روش استریلیزاسیون تغییر رنگ هایی خواهند داشت که غیر قابل برگشت بوده و در حین فرآیند استریل اتفاق می افتد.

در ادامه شما را با چگونگی سفارش یونیت دندانپزشکی میلیونیکو و رول اتوکلاو در وب سایت آشنا می کنیم.

مشخصات ظاهری این محصول به اختصار عبارتند از:
  1. رنگ های آبی، سبز و سفید
  2. وجود سه خط مهر و موم در دو طرف پاکت
  3. خود چسب بودن یا بدون چسب بودن
قیمت پاکت چسب دار بر اساس ابعاد متفاوتی که این محصولات دارند، تعیین شده است. برخی برند ها نیز بر اساس اعتبار و کیفیت تضمین شده و نیز پیشینه بسیار خوبی که در بازار این محصول به دست آورده اند، با قیمت بالاتری عرضه می شوند.

پاکت استریل چسب دار

ارائه کننده پاکت استریل چسب دار درجه یک

ارائه پاکت استریل چسب دار با کیفیت درجه یک بدون شک توسط نمایندگی های متعددی انجام می شود. اما این نمایندگی معتبر با ایجاد دسترسی های بهتر در تلاش است تا محصولات درجه یک خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز در سراسر کشور به مشتریان خود عرضه کند.

پاکت های استریل برای کلینیک های درمانی کوچک و بیشتر برای مطب های دندانپزشکی مورد استفاده می باشد. البته موارد مصرف بسیار زیاد دیگری در زمینه های بهداشتی و پزشکی برای این محصولات وجود دارد. از آنجا که این محصولات خود چسب و برش خورده هستند در نتیجه استفاده از آنها بسیار راحت تر و کاربردی تر می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما