قیمت فرز الماسه جراحی دندانپزشکی در سراسر کشور

فرز الماسه دندانپزشکی جراحی با بهترین کیفیت و کارآیی، توسط متخصصین این حرفه از مرغوب ترین مواد درجه یک تولید و ساخته می گردد. این ابزار جهت تراشیدن بافت مینای دندان مورد استفاده قرار می گیرد. این تولیدات پزشکی با قیمت های مناسب و با تنوع گسترده در سراسر کشور توزیع می گردند.

عرضه بهترین یونیت دندانپزشکی کاستلینی و انواع فرز الماسه دندانپزشکی از طریق این مجموعه با مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین انجام در اختیار شما قرار داده شده .قیمت فرز الماسه جراحی دندانپزشکی در سراسر کشور

تفاوت فرز الماسه با سرامیکی دندانپزشکی

تفاوت فرز الماسه با سرامیکی دندانپزشکی فرز های الماسی از به هم پیوستن ذرات بسیار کوچک از ماده و ترکیبات سخت و محکمی همچون الماس همراه با یک ماده نرم تر و منعطف تر در روی نوک فرز ایجاد می گردند.

از این ابزار جهت تراش بافت مستحکم دندان استفاده می شود. اگر از این ابزار به صورت صحیح استفاده گردد می توان مدت طولانی از آن استفاده نمود. از این نوع فرز برای تراش بافت مینای دندان استفاده می شود. این ابزار دندان پزشکی درجه های مختلفی را شامل می گردد. نوع نرم ان در حدود ۳۸ تا ۴۴ میکرون و نوع سخت ان در حدود ۱۲۵ تا ۱۵۰ میکرون است. این ابزار بسیار مورد استفاده توسط دندانپزشکان می باشد و در طرح های مختلفی ساخته می شود.

در ادامه شما را با چگونگی سفارش یونیت دندانپزشکی میلیونیکو و رول اتوکلاو در وب سایت آشنا می کنیم.

از فرز سرامیکی دندانپزشکی در ترمیم و بازسازی دندان استفاده می گردد. از این ابزار در خارج کردن پوسیدگی های دندان استفاده شده و بسیار پر کاربرد و از نطر عملکرد قابل قبول می باشد. همچنین از این ابزار جهت برداشتن آمالگام دندانی استفاده می گردد. با استفاده از فرزهای سرامیکی هیچ مشکلی برای بافت دندان پیش نخواهد آمد. این فرزها مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع مواد شیمیایی و واکنش پذیری دارند. دچار خوردگی نیز نخواهند شد.

فرز الماسه و سرامیکی از نظرهای مختلفی با هم تفاوت دارند. از نظر کارایی و کاربرد و از نظر سایز و طرح نیز با هم تفاوت های اساسی دارند.

نمایندگی فروش فرز کارباید دندانپزشکی

نمایندگی فروش فرز کارباید دندانپزشکی فرز های کاربایدی از مواد سخت همچون تنگستن ساخته و تولید می شوند. از این ابزار در جهت جداسازی مواد ترمیمی داخل دندان استفاده می گردد. جهت آماده کردن حفره های دندان، جدا کردن مواد قدیمی داخل دندان، ایجاد کردن فاصله بین دندان های متصل به هم و بسیاری موارد دیگر به کار برده می شوند. تیغه های این فرز ها به دو شکل ساده و یا عرضی تولید می گردد که هر دو نوع از نظر قدرت بسیار با هم متفاوت می باشند.

فرز کارباید دندانپزشکی توسط افراد متخصص در زمینه تولید تجهیزات پزشکی تولید می گردد. این تولیدات دارای نمایندگی فروش معتبر در سراسر کشور می باشند و محصولات خود را با مناسب ترین قیمت به بازار ارائه می نمایند. از نظر کیفیت در سطح فوق العاده ای قرار دارند. این محصولات دارای برند تجاری معتبر و تمامی پروانه های بهداشتی و مجوز های مربوطه می باشند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما