مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سوند یکبار مصرف دندانپزشکی در عمده فروشی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

طرز استفاده از سوند یکبار مصرف دندانپزشکیخرید عمده سوند یکبار مصرف دندانپزشکی
سوند یکبار مصرف دندانپزشکی

سوند یکبار مصرف دندانپزشکی یکی از تجهیزات یک بار مصرف در این حوزه است که نوعی ابزار جهت معاینه مراجعان به دندانپزشکی می باشد. این تجهیزات از نظر رعایت مسائل بهداشتی از جایگاه مهمی برخوردار می باشند.

سوند یکبار مصرف دندانپزشکی

 

طرز استفاده از سوند یکبار مصرف دندانپزشکی

سوند یکبار مصرف دندانپزشکی

حرفه های مختلف پزشکی به تجهیزات و وسایل مختلفی نیازمندند که هر یک کار خاصی را در آن حوزه انجام می دهند. این کار با امنیت بهداشتی بالا برخوردار بوده و از انتقال بیماری های مختلف به افراد جلوگیری می نماید.

حرفه دندانپزشکی از حرفی است که دارای تجهیزات یک بار مصرف زیادی می باشد که به دو دسته وسایل دائمی و تجهیزات یک بار مصرف مانند سوند تقسیم بندی می شوند.

سوند ها گروهی از وسایلی هستند که به منظور:

  • ترمیم لثه و دندان
  • معاینه قسمت های مختلف دندان

مورد استفاده قرار می گیرند. این وسایل لازم است تا به صورت استریل شده و در پاکت های خاص بسته بندی شده و به صورت اختصاصی برای هر فرد مورد استفاده قرار گیرند تا از انتقال کوچک ترین میکروب ها و عفونت ها و همچنین بیماری های مهمی چون ایدز و هپاتیت در افراد جلوگیری نمایند.

طرز استفاده از سوند به درستی یکی از نکاتی است که دندانپزشکان در دوران تحصیل خود آموزش های لازم را در آن زمینه می بینند. به همین دلیل با کاربرد آن به خوبی آشنا بوده و برای موارد فوق مانند معاینه از آن استفاده می کنند.

خرید عمده سوند یکبار مصرف دندانپزشکی

سوند یکبار مصرف دندانپزشکی

ابزار و وسایل مورد استفاده در دندانپزشکی از جمله وسایلی هستند که می توانند به راحتی انتقال دهنده عفونت ها و آلودگی ها و بیماری های خطرناکی چون ایدز باشند.

به این منظور در این واحد های خدمات درمانی انواعی از ست های ضد عفونی و استریل شده یکبار مصرف استفاده می شود تا احتمال انتقال هر گونه آلودگی را به حداقل و به صفر برساند.

این تجهیزات به انواع مختلفی تقسیم می شوند که سوند ها دسته ای از آنها می باشند. از این رو مراکز درمانی که خدمات دندانپزشکی را در دستور کار خود دارند و همچنین مطب های خصوصی دندانپزشکی از خریداران عمده این کالا می باشند.

برای خرید عمده سوند لازم است تا قیمت خرید کلی و عمده آن از فروشنده استعلام شود و در مورد قیمت نهایی توافق های لازم با فروشنده صورت گیرد.

معمولا خرید این محصولات در صورتی که با تعداد زیاد همراه باشد مشمول تخفیف های قابل ملاحظه ای خواهند شد که از سوی فروشنده در نظر گرفته می شود. این نوع خرید می تواند در فواصل زمانی مشخص بنا به میزان استفاده از آن صورت گیرد.

 

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید