قیمت رول مدیکال ایرانی صادراتی

همانطور که می دانید بسیاری از تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی مصرفی و یکبار مصرف در داخل کشور قابلیت تولید را داشته و علاوه بر اینها صادرات این محصولات نیز در سطح گسترده ای انجام می شود. رول مدیکال صادراتی یکی از بهترین نمونه محصولات بسته بندی استریل است که با کیفیت صادراتی در این نمایندگی معتبر با قیمت بسیار مناسب برای خریداران و مصرف کنندگان عمده عرضه می شود

. برای اطلاعات کاملتر و خرید پودر سفید کننده دندان لارا به وب سایت ما و با مشاوران ما در ارتباط باشید

قیمت رول مدیکال

مشخصات رول مدیکال صادراتی

مشخصات رول مدیکال صادراتی و وارداتی معمولا یکسان است و هر دو این نمونه محصولات بسته بندی استریل با ظاهری یکسان و عملکردی مشابه تولید و در بازار برای مصارف متعددی که دارند عرضه می شوند. انواع رول مدیکال که برای مصارف بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند این ویژگی های ممتاز را دارند که:

  1. در برابر آسیب هایی همچون پارگی و سوراخ شدن بسیار مقاوم و مستحکم هستند.
  2. در برابر نفوذ انواع میکرو ارگانیسم ها به مانند یک سد بسیار محکم و قوی عمل می کنند.
  3. برای انواع روش های استریل بخار، اتیلن اکساید و تابشی تولید می شوند.
  4. از کاغذ های مدیکال درجه یک سلولزی و تایوک در تولید آنها استفاده می شود.
  5. ز فیلم شفاف چند لایه با نام کوپلیمر بر اساس استاندارد های تعریف شده در تولید آنها بهره وری می شود.

انواع رول های مدیکال با توجه به استفاده آسانی که دارند، بیشتر مورد توجه هستند و با توجه به لایه شفاف فیلم که در آنها استفاده می شود و باعث کاهش خطای کاربر می شود این محبوبیت دو چندان شده است.

با در اختیار گذاشتن لینک خرید خمیر دندان سفید کننده بس به صورت اینترنتی برای شما عزیزان در این قسمت قرار داده شده.

ضمن اینکه این محصولات از ماندگاری بسیار بیشتری برخوردار بوده و مصرف آنها صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

قیمت رول مدیکال

قیمت پاکت و رول مدیکال صادراتی

قیمت پاکت و رول مدیکال با کیفیت صادراتی را می بایست به صورت آنلاین از مشاورین فروش و مجموعه های مربوطه استعلام بگیرید. این محصولات از آنجا که برای استریل کردن ابزار و تجهیزات پر کاربرد در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند، از نظر کاربردی اهمیت بسیار بالایی دارند.

رول ها در متراژ ۲۰۰ و ۷۰ متری تولید می شوند و پاکت ها در بسته های ۲۰۰ عددی مورد استفاده هستند. معمولا رول ها برای مراکز درمانی و کلینیک های بزرگ که مصرف بیشتری دارند، مورد استفاده قرار می گیرند و پاکت های استریل برای کلینیک ها و مطبخ های کوچک مصرف دارند که با توجه به میزان مصرف این مراکز صرفه اقتصادی نیز دارند.

برای خرید این محصولات با توجه به نیاز مصرف خریداران می تونید از مشاورین فروش در این نمایندگی معتبر اطلاعات لازم برای خرید خود را دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما