قیمت خرید مواد شوینده دندانپزشکی در ایران

از مهمترین مسائل بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه جهت حفظ سلامت بیماران و جلوگیری از انتشار بیماری و عفونت در مطب دندانپزشکی توسط دندانپزشکان اقدام به استریل و ضدعفونی کردن تجهیزات و ابزار دندانپزشکی قبل از استفاده می باشد. مواد شوینده دندانپزشکی یکی از بهترین انتخابها جهت ضد عفونی کردن سطوح و ابزار کاربردی در دندانپزشکی می باشند.

برای خرید و اطلاعات دقیق در مورد یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 با ورود یه این قسمت از وب سایت و مشاوران تجاری ما پاسخگو شما به صورت دقیق می باشند .

قیمت خرید مواد شوینده دندانپزشکی در ایران

نحوه شستشو تجهیزات دندانپزشکی

نحوه شستشو تجهیزات دندانپزشکی شستشو و ضدعفونی کردن تجهیزات و ابزار نیازمند رعایت مراحل مختلفی می باشد. پاکسازی مناسب و بهینه شرط اصلی استفاده مجدد از تجهیزات دندانپزشکی بوده و بدون آن مرحله استریلیزاسیون موفقی نخواهیم داشت.

مراحل پاکسازی تجهیزات شامل موارد ذکر شده در ذیل می باشد:

پیش شستشو، خیساندن و شستشوی ابزار : شستشو تجهیزات مرحله اصلی ترین مرحله پاکسازی ابزار را شامل می شود. قبل از انجام مرحله ضد عفونی و استریلیزاسیون ابزار و تجهیزات شستشوی آنها به وسیله مخلوطی از آب و ماده شوینده یا محصولات آنزیمی با استفاده از یک برس امری الزامی است.
این عمل از طریق غوطه ور کردن تجهیزات در ظرف مجهز به صافی حاوی محلول ذکر شده بعد از استفاده از ابزار انجام می گیرد. در مورد ابزار تشکیل شده از قطعات مختلف نیاز است کلیه قطعات قبل از غوطه ور شدن در محلول از هم جدا شوند.
نیاز است تمام قطعات و ابزار توسط برس غیر فلزی در حالی که در زیر مایع قرار گرفته اند برس کشیده شوند، این امر از ایجاد ذرات آئروسل حاوی میکرو ارگانیسم را که برای اپراتور می تواند بسیار خطر ناک باشد کاهش می دهد.
در انتها تجهیزات و ابزار را با آب فراوان آبکشی نموده تا کمترین اثری از مواد ضد عفونی کننده بر روی ابزار به جای نماند، سپس با استفاده از پارچه مناسب و نرم  و بدون پرز کاملا آنها را خشک می نماییم.
خشک کردن ابزار و تجهیزات دارای اهمیت بسیاری است. خشک کردن ابزار بلافاصله بعد از شستشو ایجاد آلودگی مجدد آنها، رقیق شدن محلول ضدعفونی مورد استفاده و کاهش اثر بخشی محلول مورد نظر جلوگیری می نماید خشک نمودن دستی ابزار به وسیله پارچه مناسب بدون پرز و یا هوای فشرده انجام  می گیرد..

مرحله ضد عفونی: پس از آبکشی و خشک کردن کامل، ابزارها را در محلول ضدعفونی کننده با سطح متوسط غوطه ورد نموده و پس از گذشت مدت زمان توصیه شده توسط شرکت سازنده محلول آنها را از ظرف مورد نظر خارج نموده و اقدام به آبکشی می نماییم.

ایا می دانشتید برای خرید و سفارش انلاین یونیت دندانپزشکی سانتم اطلاعات دقیق در وب سایت ما در اختیار شما قرارا داده.
در صورت مشکوک بودن بیمار به داشتن بیماری های قابل انتقال نیازمند است از محلول ضد عفونی سطح بالا جهت ضدعفونی تجهیزات استفاده شود.

واحد فروش مواد شوینده دندانپزشکی

واحد فروش مواد شوینده دندانپزشکی مواد شوینده دندانپزشکی با کیفیتها و کاربردهای مختلف توسط برند های معروف تولید و عرضه می شوند. قیمت این محصول تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله کیفیت و قیمت مواد اولیه، برند تولید کننده محصول، میزان عرضه و تقاضای آن در بازار، نوسانات ارز و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت می باشد.
فروش مواد شوینده دندانپزشکی مرغوب، باکیفیت و تولید شده توسط بهترین و معتبرترین تولید کنندگان از اهداف این مرکز جهت جلب رضایت و خواست مشتریان می باشد. این واحد با ارائه مشاوره و راهنمایی قبل  از خرید شما را در خرید هر چه موفق تر محصول مورد نظرتان یاری می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما