قیمت ارزان کاغذ کرپ بسته بندی استریل ساده

قیمت ارزان کاغذ کرپ بسته بندی استریل ساده از دید خیلی از خریداران یک امتیاز به شمار می رود. بدون شک این دیدگاه 100 درصد اشتباه نبوده ولی به طور 100% نیز درست نیست. محصول ارزان در بازار امروز کمبود هایی دارد. البته استثنائاتی نیز وجود دارد. برای مثال خرید بی واسطه از وارد کننده در مورد محصولات خارجی و یا تولید کننده در مورد محصولات ملی می تواند ارزان قیمت تمام شود در حالیکه کیفیت مطلوبی نیز دارد. برای یک خرید بی واسطه می توانید از طریق این نمایندگی معتبر اقدام نمایید.

رول وی پک یکی از محصولات بسته بندی استریل و یونیت دندانپزشکی ایتالیایی را در این بخش از سایت جهت سفارش اطلاعات کلی محصول در اختیار شما قرار داده ایم.

کاغذ کرپ بسته بندی استریل

ویژگی ‌های کاغذ کرپ بسته بندی استریل درجه یک

درجه یک بودن هر محصولی نشانه هایی دارد که برخی از این نشانه ها به صورت ظاهری قابل مشاهده هستند و برخی دیگر تنها در صورتی قابل تشخیص هستند که محصول مورد استفاده قرار بگیرد. معیار کیفیت انواع کاغذ کرپ بسته بندی استریل درجه یک به صورت ظاهری و با چشم غیر مصلح قابل تشخیص باشد عبارتند از:

  1. ضخامت کاغذ
  2. انعطاف پذیری کاغذ

هر دو این موارد حتی در یک عکس نیز قابل شهود هستند. در نتیجه برای خرید آنلاین این محصولات می توانید از فروشند یا مشاور فروش درخواست کنید تا نمونه ای از عکس محصول را برای شما ارسال نماید. برای ضخامت همانطور که در تصویر موجود در متن مشاهده می کنید، روش مناسب عکاسی نشان دهنده ضخامت مناسب کاغذ و همچنین انعطاف پذیری این محصول بوده است.

در زمینه دیگر ویژگی ها مانند استحکام کششی و ضد آب و ضد رطوبت بودن محصول نیز می توان با یک آزمایش ساده کیفیت را مشخص نمود. ضد آب بودن این محصولات یکی از الزامات این بسته بندی ها می باشد. چرا که نفوذ آب یه این کاغذ ها استحکام آنها را کم می کند و یا از بین می برد.

برای سفارش به صورت اینترنتی یونیت دندانپزشکی زیگر در این قسمت از وب سایت به ما مراجعه کنید.

کاغذ کرپ بسته بندی استریل

مرکز فروش کاغذ کرپ بسته بندی استریل ساده

قیمت کاغذ استریل بسته بندی که با عنوان کاغذ کرپ بیمارستانی شناخته شده تر هستند در بازار بر اساس برند تولید کننده بیشتر نعیین می شود. در بازار و نمایندگی های فروش کاغذ کرپ، این محصول با برند های مختلفی عرضه شده اند. تنوع نام برند و رنگ این محصولات یک امتیاز مناسب برای بازار این محصولات می باشد. رنگ های موجود از این محصول در بازار های مختلف معمولا عبارتند از:

  1. آبی
  2. سبز
  3. سفید

کاغذ های کرپ بیشتر در کلینیک های درمانی تخصصی و عمومی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه حجم معاملات این محصولات نیز متنوع می باشد. معمولا بر اساس سایز و ابعاد کاغذ ها تعداد کاغذ کرپ در بسته های پلمپ شده متفاوت هستند. برای مثال کاغذ کرپ 120*120 در هر بسته 125 برگه کاغذ را شامل می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما