قیمت آمالگام پودری دندانپزشکی در ایران

آمالگام پودری ترکیبی از نقره، قلع و مس می باشد که درصد بیشتر آن از نقره تشکیل شده است. برای استفاده از آمالگام پودری آن را با جیوه مخلوط کرده و بصورت آلیاژ آمالگام مورد استفاده قرار می گیرد.
برای خرید و اطلاعات در مورد خمیردندان سنسوداین اصل با تاجران ما در وب سایت در ارتباط باشید .
آمالگام پودری دندانپزشکی

اطلاعات فنی آمالگام پودری

آمالگام پودری از 45 درصد نقره، 24 درصد مس، 26 درصد قلع تشکیل می گردد، ذرات تشکیل دهنده آن کروی و شکسته و اندازه آنها تا 50 میکرون (غربالی ) می باشد.
برای خرید و فروش لوازم دندانپزشکی و لپه باقلا برای دندان به نمایشگاه مجازی دیدن فرمایید.
آمالگام پودری قابلیت ترکیب با انواع آمالگاماتورهای پر سرعت و کم سرعت را دارد. از مشخصه های آمالگام عدم جذب رطوبت، بستن کامل تمامی مجاری و منافذ حین پرکردگی، سهولت در تراش دادن و صیقلی کردن سطح، قیمت مناسب، استفاده آسان و شکل پذیری مناسب است.
آمالگام ها نسبت به دیگر مواد پرکننده مورد استفاده در دندانپزشکی از طول عمر بیشتر و طولانی تری برخوردار است.
برای استفاده از آمالگام، دندانپزشک ابتدا باید دندان را از پوسیدگی ها پاکسازی کرده و پس از آن به آماده سازی حفره دندان برای پرکردن اقدام کند، سپس با رعایت شرایط ایمنی مخلوط آمالگام پودری و جیوه را که به شکل بتونه در می آید را درون حفره آماده شده قرار داده شکل می دهد و اجازه می دهد تا کاملا سفت شود.
از خطرات استفاده از آمالگام این است که اگر در ترکیب آن میزان جیوه ی بالایی استفاده شود از آنجا که استنشاق جیوه باعث جذب آن توسط ریه ها شده و موجب اثرات منفی بر مغز و کلیه ها می شود.
آمالگام پودری دندانپزشکی

شرکت وارد کننده آمالگام سیناسیلور

آمالگام مورد نیاز در دندانپزشکی در کشور هم از طریق تولید آن در داخل کشور و هم از راه وارد کردن این محصول به داخل کشور تامین می شود. شرکت وارد کننده آمالگام برای ورود آمالگام نیاز به مجوزهایی از اداره تجهیزات دندانپزشکی که زیر نظر وزارت بهداشت است دارند که این اداره با نظارت ویژه بر واردات آمالگام تنها مجوز ورود آمالگام از برندهای برتر بازار جهانی را صادر کرده که این امر به منظور حمایت از شرکت های تولید کننده این محصول در داخل کشور که از کیفیت و سطح تولید خوبی برخوردار هستند می باشد.
از جمله آمالگام های وارداتی آمالگام سینا سیلور است. خواص آمالگام سینا سیلور پولیش سریع و آسان، مقاومت در برابر ساییدگی، نداشتن فاز گاما دو و عاری بودن از روی و قابلیت کندانس کردن بالای آن می باشد.
آمالگام سینا سیلور نوعی پودر آلیاژ آمالگام است درصد نقره ی بالای آن باعث کروی شکل شدن ذرات آن شده و برای تولید آن از روش اتمایزینگ استفاده می شود.
برای اطلاع از قیمت به روز آمالگام ها بهترین و سریع ترین راه رجوع به سایت های اینترنتی شرکت های عرضه کننده تجهیزات دندانپزشکی می باشد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما