مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه رول اتوکلاو درجه یک ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

نحوه عملکرد رول اتوکلاو درجه یک چیست؟مرکز پخش رول اتوکلاو درجه یک
رول اتوکلاو درجه یک

رول اتوکلاو درجه یک یکی از بهترین نمونه محصولات بسته بندی استریل است که در کلینیک های دندانپزشکی موارد مصرف بسیار زیادی دارند. این رول ها با توجه به نوع سیستم استریل که در آن مورد استفاده قرار می گیرند. پر فروش ترین انواع رول استریل نیز انواع رول بخار ید رول اتوکلاو هستند که در این نمایندگی معتبر هر از چند گاهی به صورت فروش ویژه برای مصرف کنندگان و خریداران عمده عرضه می شود.

رول اتوکلاو درجه یک

نحوه عملکرد رول اتوکلاو درجه یک چیست؟

رول اتوکلاو همانطور که می دانید، نوعی محصول بسته بندی است که به طور ویژه در پزشکی برای استریل کردن ابزار و وسایل پزشکی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه عملکرد این نوع بسته بندی بیشتر بر دوش نوع کاغذی است که در تولید این محصولات کاربرد دارد.

همانطور که می دانید بسیاری از ابزار و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی از ابزار و تجهیزات بحرانی هستند که با بخش های حساسی از بدن بیمار در حین درمان یا تشخیص کاربرد دارد، این ابزار برخی یکبار مصرف بوده و برخی دیگر قابلیت چندین بار مصرف را دارند به شرط اینکه پس از هر بار مصرف به طور کامل استریل شده و عاری از هر گونه باکتری و انواع میکرو ارگانیسم های خطرناک بیماری زا باشند.

پس از استریل چنانچه از دستگاه خارج شوند ممکن است به سرعت به این میکرو ارگانیسم ها آلوده شوند، برای پیشگیری ابتدا بسته بندی می شوند و سپس داخل اتوکلاو قرار می گیرند. منافذ کاغذ بسته بندی طی فرآیند باز می شود تا عامل ضد عفونی کننده وارد بسته بندی شود و ابزار و وسایل داخل بسته بندی را استریل کند. پس از تمام شدن فرآیند نیز منافذ بسته می شود و بسته بندی به یک محافظ قدرتمند برای حفظ ابزار و وسایل از آلودگی به میکرو ارگانیسم ها تبدیل می شود.

رول اتوکلاو درجه یک

مرکز پخش رول اتوکلاو درجه یک

پخش رول درجه یک در مراکز متعددی انجام می شود و در بسیاری از این مراکز نیز علاوه بر فروش ویژه انواع رول اتوکلاو، فروش ویژه اتوکلاو و سایر دستگاه های استریل کننده نیز انجام می شود. رول اتوکلاو ویژه سیستم اتوکلاو بخار استفاده می شود که این سیستم بیشتر در کلینیک های دندانپزشکی بیشتر کاربرد دارند. به همین جهت نیز رول بخار یا رول اتوکلاو نیز بیشتر در دندانپزشکی مورد استفاده است و با نام رول اتوکلاو دندانپزشکی نیز در بازار شناخته می شود.

کیفیت تمامی انواع رول های استریل که در بازار های مختلف ایران برای فروش و مصرف عرضه می شوند، به دلیل برخورداری از استاندارد های لازم معمولا در سطح درجه یک هستند و با توجه به اهداف کاربری که برای آن تولید می شوند، مناسب هستند.

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید