فروش عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی

یکی از پرمصرف ترین پارچه در تولید لباس های بیمارستانی از جمله: لباس جراحی، کلاه، گان، روانداز و زیرانداز، ماسک و غیره مورد استفاده قرار می گیرد نام آن پارچه اسپان باند بیمارستانی است و به خاطر جنس مرغوب و قیمت مقرون به صرفه آن فروش آن هر روز بیشتر می شود و ما در داخل این سایت به فروش عمده این محصول می پردازیم.

برای خرید آنلاین و برقراری با مشاوران تجاری ما در خصوص خمیر دندان سفید کننده سنسوداین به وب سایت مراجعه فرمایید.

فروش عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند بیمارستانی چیست؟

پارچه اسپان باند بیمارستانی چیست؟ پارچه اسپان باند یکی از پارچه هایی است که برای لباس های بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد و این نوع پارچه ها همانند پارچه های معمولی که در بازار وجود دارد و برای دوخت لباس از آن استفاده می کنند فرق می کند و از جنس نخ نمی باشد و جنس آن از الیاف پرس می باشد و به عنوان پارچه یک بار مصرف شناخته می شود که جنس آن از پلی پروپلین می باشد و البته نام های دیگر این پارچه از جمله: بی بافت، نبافته، نبافته سوزنی، لایه سوزنی نیز آن را می شناسند.

دلیل آن که این نوع پارچه ها و اسپان باند ها نبافته می نامند به این علت است که همانند پارچه های دیگر از تار و پود بافته نمی شود و از الیاف پرس شده تهیه می شود و نحوه تولید آن به این شکل است که مواد اولیه ابتدا وارد دستگاه اکسترودر می شود و وقتی مواد ذوب شد پروپلین وارد سرنگ ها می شود و بعد از خنک شدن لایه اسپان تولید می شود.

ایا می دانستید خمیر دندان سفید کننده سیگنال را به صورت آنلاین و با بهترین قیمت مقایسه و خریداری میتوانید کنید .

لایه اسپان باند در رنگ ها و ضخامت های مختلفی در بازار وجود دارد که معمولا رنگ آن سفید و آبی و قرمز و آبی نفتی می باشد.

خرید انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید انواع پارچه اسپان باند بیمارستانی پارچه های اسپان باند با توجه به کارایی و استفاده ای که باید از آن کرد دارای انواع مختلفی است و برخی از اسپان باند ها تک لایه و برخی دیگر چند لایه می باشند و همین طور سایز و ضخامت این نوع پارچه ها با توجه به کارایی متفاوت است که انواع آن را تشکیل می دهد و معمولا اسپان باند بیمارستانی و مخصوص بیمارستان چند لایه و دارای ضخامت مناسبی می باشد.

برخی از افراد به دنبال خرید پارچه اسپان باند هستند و نمی دانند این نوع پارچه ها را از کجا تهیه کنند و یا به دنبال فروش پارچه اسپان باند هستند و شما به راحتی می توانید از داخل این سایت که انواع و اقسام پارچه اسپان باند را در طرح ها و رنگ های مختلف دارد را تهیه کنید و قیمت این محصول نسبت به بازار ارزان تر و خیلی سریع نیز به دستشان می رسد؛ پس بنابراین می توانید با کارشناسان فروش در این زمینه مشورت و بعد اقدام به خرید نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما