مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده کاغذ کرپ بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

راهنمای خرید کاغذ کرپ بیمارستانیتولیدی کاغذ کرپ بیمارستانی

استفاده از کاغذ کرپ بیمارستانی برای بسته بنذی کردن استریل برای استفاده در اتاق عمل به روش مناسب و آسان است.

کاغذ کرپ از نوع سلولز است و سلولز آن صد در صد  است. که باعث جلوگیری از نفوذ باکتری در برابر رطوبت می شود. ابعاد این کاغذ ها متفاوت است و به صورت برش خورده در اندازه های مختلف یافت می شود. و بعد از استریل وسایل آن ها را درون این کاغذ ها بسته بندی می کنند. 

عرضه کننده کاغذ کرپ بیمارستانی

راهنمای خرید کاغذ کرپ بیمارستانی

راهنمای خرید کاغذ کرپ بیمارستانی برای خرید کاغذ کرپ باید علاوه بر توجه داشتن به ویژگی های آن، از جای مطمین که تولیدی کاغذ کرپ است و یا مراکزی که عرضه  کاغذ کرپ دارند خریداری شود. این کاغذ ها برای بسته بندی اولیه به کار می روند. به خاطر حساس بودن شرایط استریل. محصولات استریل در مراکز درمانی بزرگ مانند بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

و برای پیشگیری از انتقال بیماری ها بسیار کاربرد دارند. که کاغذ کرپ یکی از بهترین نوع آن است که به وفور و در اندازه های مختلف و ابعاد متفاوت می توان آن را خریداری کرد. و قیمت مناسبی نیز دارد.

این کاغذ از نوع سلولز است که برای بسته بندی های استریل بیمارستانی به کار می رود. این کاغذ ها خاصیت ضد آب و ضد الکل داشته و برای روش استریل بخار مناسب است.

مراکز بیمارستانی باید اطمینان حاصل کنند که دستگاه های استریل سالم هستند. چون در غیر این صورت جان بیماران در معرض خطر قرار می گیرد. از کاغذ کرپ به این دلیل استفاده می شود که مزایای زیادی دارند. سایز های منتفاوت دارد، مقاوم در برابر رطوبت است، بسته بندی آسان و وزن ناچیز دارد، زمان استریل ماندن وسایل داخل آن زیاد است. و باعث می شود پرز بر روی وسایل ننشیند.و از ایجاد پرز جلوگیری می کند.

پوشش خوب و مستحکم و ماندگاری بالایی دارد. کاربرد این کاغذ ها به گونه ای است که ابزار و وسایل بعد از استریل شدن، با این کاغذ ها بسته بندی می شوند. و برای استفاده های بعدی با خیال راحت به کار می روند. این کاغذ ها طول عمر استریل و ماندگاری آن را زیاد کرده و به سادگی آسیب نمی بینند.

تولیدی کاغذ کرپ بیمارستانی

تولیدی کاغذ کرپ بیمارستانی تولیدکنندگان کاغذ کرپ بیمارستانی، این محصولات حساس را با جدیدترین تکنولوژی روز و بر طبق استاندارد جهانی تولید می کنند. در پزشکی نوین به جهت حفظ بهداشت و ایمنی افراد در محیط درمان از تجهیزات مختلفی استفاده می شود. که یکی از این لوازم بهداشتی کاغذ کرپ است. که تولید کنندگان این محصول با تولید و ارایه آن ، کمک شایانی به کادر درمان ما در بیمارستان ها می نمایند.

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید