عرضه کننده سر ساکشن جراحی دندانپزشکی

عرضه کننده سر ساکشن دندانپزشکی جراحی در وهله اول توسط کارخانه های تولیدکننده محصولات طبی انجام می شود، این مراکز عرضه بی واسطه این محصول در بین خریداران انجام می شود، عرضه سر ساکشن توسط نمایندگی های عرضه و فروش این محصول در اقصی نقاط ایران نیز انجام می شود.

برای خرید و اطلاعات دقیق در مورد یونیت دندانپزشکی زیگر v1000 با ورود یه این قسمت از وب سایت و مشاوران تجاری ما پاسخگو شما به صورت دقیق می باشند .

عرضه کننده سر ساکشن جراحی دندانپزشکی

کاربرد سر ساکشن دندانپزشکی

کاربرد سر ساکشن دندانپزشکی سر ساکشن دندانپزشکی نوعی کالای طبی به شمار می آید این دستگاه در صورتی که ترشحات خارج شده از بیمار بسیار زیاد باشد مورد استفاده قرار می گیرد، سر ساکشن دارای انواع مختلفی می باشند، که ساکشن های معمولی از انواع مختلف این کالا می باشند.
کیفیت این دستگاه ها به نوع قطعاتی بستگی دارد که در ساخت و مونتاژ آن به کار رفته اند، این قطعات می بایست از بهترین متریال اولیه ساخته شده و طراحی قطعات می بایست متناسب با نوع کاری باشند که برای آن ساخته شده اند، برای مثال لوله و اتصالات و محفظه و مخزن تجمع ترشحات نیز می بایست کاملا شفاف باشد و دستگاه های ساکشن معمولی دارای این ویژگی می باشند دلیل این امر آن است که پس از استریل و ضدعفونی کردن این دستگاه ها باید داخل محفظه قابل مشاهده باشد تا از تمیز بودن داخل آن اطمینان حاصل نمود.

از دیگر ویژگی های کیفی این محصول می توان به ویژگی های میزان دقت و کالیبره بودن این دستگاه اشاره نمود، بر روی این دستگاه قسمتی به نام گیج طراحی شده است که کار این قطعه تنظیم فشار می باشد، زیرا وظیفه ساکشن ایجاد فشار معکوس می باشد و این فشار باید در هر گروه سنی به میزان مشخصی تنظیم شود و این ویژگی و عملکرد در دستگاه های ساکشن معمولی به خوبی تعبیه شده است.

سر ساکشن این دستگاه بسیار سبک و هم چنین قابل حمل می باشد و این ویژگی موجب شده است که به آسانی قابل حمل و جابجایی باشد، از دیگر ویژگی های این کالا این است که هم به وسیله برق شهری قابل استفاده می باشد و هم به وسیله باتری نیز به کار می افتد و این امر موجب شده است که از متداول ترین دستگاه های ساکشن مورد استفاده باشند.

ایا می دانشتید برای خرید و سفارش انلاین یونیت دندانپزشکی سانتم اطلاعات دقیق در وب سایت ما در اختیار شما قرارا داده.

قیمت روز سر ساکشن دندانپزشکی

قیمت روز سر ساکشن دندانپزشکی قیمت روز سر ساکشن جراحی دندانپزشکی به کیفیت این محصول بستگی دارد، البته قیمت متریال اولیه این محصول نیز در قیمت تمام شده سرساکشن دندانپزشکی تاثیر گذار می باشد، هزینه های حمل و نقل و نوع تکنولوژی به کار رفته برای تولید این محصول از عوامل موثر در قیمت به روز این محصول می باشد، قیمت سر ساکشن دندانپزشکی در دفاتر پخش و فروش این محصول و در وب سایت های اینترنتی فعال در این زمینه قابل استعلام می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما