مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده انواع رول استریل پلاسما صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

آشنایی با نحوه عملکرد رول استریل پلاسماسفارش رول استریل پلاسما مرغوب
رول استریل پلاسما

نمایندگی معتبر عرضه کننده انواع رول استریل پلاسما صادراتی بدون شک یکی از بهترین مراجع برای تهیه این محصول با کیفیت بالا می باشد. رول پلاسما یکی از محصولات بسته بندی بیمارستانی است که برای استریل ابزار و تجهیزاتی که بدون نیاز به دما و رطوبت بالا استریل می شوند، مناسب می باشد. قیمت رول استریل پلاسما در این نمایندگی آنلاین ارزانتر و مناسبترین قیمت برای خرید شما خواهد بود.

رول استریل پلاسما

آشنایی با نحوه عملکرد رول استریل پلاسما

رول استریل پلاسما از نظر کاربردی و عملکرد با رول اتوکلاو بخار تفاوت چندانی ندارد. نحوه عملکرد هر دو محصول و به طور ولی انواع محصولات بسته بندی استریل به گونه ای طراحی شده است که هر چند در برابر نفوذ انواع میکرو ارگانیسم ها به مثابه یک سد محکم عمل می کنند ولی به عامل ضذ عفونی کننده اجازه ورود به داخل بسته بندی دا می دهند.

به طور کلی زمانی که ابزار و وسایل بسته بندی شده به جهت استریل شدن داخل دستگاه پلاسما یا اتوکلاو قرار می گیرند، منافذ کاغذ بسته بندی باز می شود و عامل استریل کننده وارد بسته بندی می شود و وسایل داخل بسته بندی را استریل می کند.

سیستم استریل پلاسما در دنیای بین ۵۰ تا ۵۵ درجه کار می کند و برای این دما بسته بندی مناسب در نظر گرفته شده همان رول های پلاسما هستند.

رول استریل پلاسما

سفارش رول استریل پلاسما مرغوب

عرضه انواع رول استریل برای سیستم های بخار و پلاسما با کیفیت مرغوب به صورت آنلاین نیز مدتهای زیادی است در حال انجام می باشد. این محصولات درجه یک توسط برند های درجه یک و شناخته شده در این نمایندگی عرضه می شوند و برای اهداف کاربردی بهترین گزینه های پیشنهادی در بازار هستند. رول استریل پلاسما برای سیستم های استریل پلاسما که در دمای و رطوبت پایین و با گاز پراکسی هیدروژن کار می کنند بسیار مناسب هستند.

این سیستم استریل ویژه ابزار و تجهیزاتی پزشکی که در دمای بالا قابل اتوکلاو و استریل نیستند، طراحی شده است و برای افزایش کیفیت عملکرد استریل دستگاه از بسته بندی های ویژه این سیستم که با عنوان رول پلاسما شناخته می شود استفاده می کنند.

رول های پلاسما با عنوان رول تایوک نیز گاها شناخته می شوند. علت این امر به نوع کاغذ مدیکال که در تولید آنها به کار رفته است بر میگردد. این کاغذ نیز با نام تجاری تایوک شناخته می شود که در تولید آن از پلی اتیلن سخت استفاده می شود.

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید