عرضه رول پلاسما 10 سانتی وارداتی

عرضه رول پلاسما ۱۰ سانتی وارداتی و ایرانی از طریق این نمایندگی آنلاین با ساده ترین شرایط انجام می شود. رول پلاسما یکی از انواع محصولات بسته بندی استریل است که در بیمارستان ها موارد مصرف فراوانی برای آنها وجود دارد. برای خرید عمده این رول ها با قیمت مناسب می توانید با مشاورین فروش این مجموعه در هر ساعتی از شبانه روز در تماس باشید‌.

ابزار پر کاربرد در دندانپزشکی،یونیت دندانپزشکی کارکرده برند های مختلفی دارند که در وب سایت تمام  محصولات در اختیار شماست.

رول پلاسما 10 سانتی

مشخصات رول پلاسما 10 سانتی وارداتی

هر محصولی به لحاظ ظاهری و فیزیکی مشخصاتی دارد و حتی ماهیت محصولا مختلف با توجه به نوع کارایی آنها و نیز مواد اولیه ای که در تولید آنها مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت از یکدیگر می باشد. انواع رول های بسته بندی استریل نیز ویژگی های کاربردی و فیزیکی خاص خود را دارند.

رول پلاسما ۱۰ سانتی همانطور که از نامش پیداست، نوعی رول بسته بندی است که با عرض ۱۰ سانتی تولید می شود‌. این رول ها نیز معمولا با تعداد ۶ عدد در کارتن بسته بندی می شوند و کسانی که قصد خرید عمده این محصولات را دارند می بایست بر اساس تعداد رول ها در کارتن سفارش خود را ثبت کنند.

رول پلاسما از نوعی کاغذ پزشکی تولید می شود که با نام تجاری تایوک در بازار شناخته می شود. این کاغذ ویژه از پلی اتیلن سخت یا همان پلی اتیلن با چگالی بالا تولید می شود و معمولا سفید رنگ است. به دلیل ماهیت کاربردی که این کاغذ دارد استفاده از آن برای بسته بندی تجهیزات که به دلیل کم بودن استحکامشان با فرآیند پلاسمایی استریل می شوند مناسب می باشند.

ارزانترین قیمت ست ترمیم آمالگام و یونیت دندانپزشکی کارن در تهران و سایر شهر های کشور را در وب سایت ما ببنید و مقایسه کنید .

رول پلاسما 10 سانتی

شرکت های وارد کننده انواع رول استریل پلاسما و بخار

شرکت های وارد کننده انواع رول استریل معمولا انواع رول بخار و رول اتیلن اکساید را نیز وارد می کنند. ناگفته نماند که عمده رول های بخار و اتیلن اکساید دو منظوره هستند. اگر به نشانگر های مندرج در اطراف رول ها توجه کنید، خواهید دید که این رول بسته بندی برای کدام سیستم استریل کننده کارایی دارد.

علامت EO و stime نشانگر نوع سیستم استریل کننده هستند که هر دو علامت معمولا بر روی رول های بخار وجود دارد و نشانگر این مطلب است که این محصولات برای هر دو فرآیند یعنی سیستم اتوکلاو و سیستم استریل با گاز های اتیلن اکساید مناسب می باشد.

تنها رول استریل پلاسما برای یک نوع سیستم خاص کاربرد دارد. تفاوت این رول ها علاوه بر شرایط استریل در نوع کاغذ پزشکی که در تولید آنها استفاده می شود نیز مربوط می شود. رول بخار و اتیلن اکساید از کاغذ های سلولزی و رول های پلاسما از کاغذ های تایوک تهیه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما