شرکت پخش رول استریل اتوکلاو پلاسما

عمده شرکت های بازرگانی و پخش رول استریل اتوکلاو پلاسما معمولا در زمینه عرضه انواع محصولات بسته بندی استریل فعالیت نمی کنند و این محصولات به صورت جداگانه در نهاد های مختلف برای اهداف مختلف مصرفی عرضه می شود. اگر به دنبال یک مجموعه معتبر با دسترسی آسان برای خرید انواع رول استریل بخار، اتیلن اکساید، پلاسما و انواع کاغذ های کرپ بیمارستانی هستید می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید.

برای دیدن محصولات از نمایشگاه مجازی ما از محصولات پودر سفید کننده دندان شوروب دیدن فرمایید.

رول استریل اتوکلاو

معرفی ویژگی‌ های رول استریل اتوکلاو

رول ها استریل به دلیل اهمیت کاربردی که در پزشکی و دندانپزشکی امروز پیدا کرده اند دیگر نیازی به معرفی ندارند و از هر لحاظ برای فعالان در عرصه های پزشکی شناخته شده هستند. این رول ها با هدف استریل کردن ابزار و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی سال های زیادی است که تولید می شوند و در مراکز درمانی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

رول های استریل در اصل نوع ویژه ای از انواع محصولات بسته بندی استریل مورد استفاده در کشور های مختلف هستند که به دلیل برخی ویژگی های منحصر به فردی که دارند نسبت به سایر محصولات این گروه از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشند.

آیا می دانستید پودر سفید کننده دندان گامنو یکی از محصولات پرطرفدار در این بخش می باشد و به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده ایم.

دارا بودن لایه شفاف همین ویژگی مورد توجه است که باعث می شود تشخیص ابزار و وسایل داخل بسته بندی به راحتی قابل تشخیص باشد و بسیاری از خطاها و اضافه کاری های بخش استریل را در مراکز درمانی را کاهش می دهد.

رول استریل اتوکلاو

قیمت روز رول استریل اتوکلاو پلاسما

قیمت رول استریل بسته به نوع آنها و نیز عرض تعریف شده برای آنها از 5 تا 40 سانت متفاوت می باشد. در این مرکز پخش رول پلاسما، انواع رول استریل بخار و اتیلن اکساید و پاکت های استریل با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای مصرف کنندگان و خریداران عمده در سراسر کشور قابل دسترسی می باشد.

رول های استریل پلاسما از برخی جنبه ها متفاوت از رول های بخار و اتیلن اکساید هستند. اصل تفاوت میان این رول ها را می توان به نوع کاربری آنها نسبت داد. با توجه به نوع کاربری در نظر گرفته شده برای رول های پلاسما، نوع کاغذ مدیکال مصرفی در تولید این رول ها نیز متفاوت می باشد.

این کاغذ های پزشکی از ماده اولیه پلی اتیلن با چگالی بالا تولید شده اند و برای استریلیزاسیون در دما و رطوبت پایین استفاده های زیادی دارند. البته این مورد تنها وجه تمایز میان رول های استریل پلاسما با بخار نیست. رول های پلاسما اغلب 70 یا 80 متری هستند در حالیکه رول های بخار و اتیلن اکساید 200 متری هستند. تمامی انواع رول های استریل را می توانید از طریق این نمایندگی خریداری نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما