سرساکشن دندانپزشکی عمده با قیمت کارخانه

پخش سرساکشن دندان‌پزشکی عمده با قیمت مناسب در سراسر کشور به صورت آنلاین از طریق این شرکت تولیدی و پخش ویژه فروشگاه‌ها و شرکت‌های عرضه ‌کننده محصولات دندان‌پزشکی انجام می‌شود.

انواع سرساکشن و محصولات یکبار مصرف دندان‌پزشکی با کیفیت برتر را می‌توانید تنها از طریق یک تماس ساده خریداری نمایید. سینی یکبار مصرف آسیا دنتال، سوند، پنس، آینه و سرساکشن دندان‌پزشکی یکبار مصرف در کنار انواع روکش‌ها و کاور‌های پر‌مصرف در کلینیک‌های دندان‌پزشکی با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌شوند.

استفاده از فروشگاههای اینترنتی در سالهای اخیر سبب شده تا شما به راحتی بتوانید سوزن بخیه دندانپزشکی ابزار و لوازم مورد نیاز خود را به راحتی تهیه و خرید کنید.

 

سرساکشن دندانپزشکی عمده با قیمت کارخانه

 

تفاوت سرساکشن دندان‌پزشکی با سر ساکشن جراحی

در پزشکی و دندان‌پزشکی دستگاهی با عنوان دستگاه ساکشن وجود دارد. که در جراحی‌های مختلف نقش پر اهمیتی را ایفا می‌‌نماید. یکی از کاربرد‌های مهم دستگاه ساکشن در دندان‌پزشکی است. در اوقات درمان با جمع آوری و بیرون کشیدن مایعات و ضایعات موجود در دهان بیمار محیط دهان را برای تسلط بهتر دندانپزشک تمیز می‌‌نماید. استفاده از ساکشن در چنین مواقعی نیاز به سر ساکشن نیز دارد.

سرساکشن‌ها انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

  1. سرساکشن مستقیم
  2. سرساکشن با انحنا
  3. سر ساکشن کوتاه یا بلند
  4. سرساکشن فلزی

عمده سرساکشن‌ها یکبار مصرف هستند. و نوع فلزی آنها نیز قابل استریل می‌باشد که در ست جراحی عمومی‌ قابل مشاهده می‌باشد. تفاوت اصلی سرساکشن‌های دندان‌پزشکی با سرساکشن‌های جراحی را می‌توان در محل استفاده آنها عنوان نمود. موارد عمده استفاده از سرساکشن‌ها تخلیه خون، ترشحات مختلف و مواد اضافی از محل عمل جراحی می‌باشد.

برای خرید محصولات پزشکی و سوزن بخیه دندان با ورود به سایت ما مشاوران تجاری ما به شما برای پاسخگویی صحیح و درست در خدمت شما هستند.

این محصولات پلاستیکی یکبار مصرف با PVC پزشکی که انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارد، تولید می‌شود و هر یک مقاومت‌هایی متناسب با گرفتگی‌های حاصل از پیچ خوردگی داشته و استریل آن‌ها با فرآیند استریل اتیلن اکساید انجام می‌شود. ضمن اینکه در سایز و رنگ نیز بسیار متنوع هستند.

 

تفاوت سرساکشن دندان‌پزشکی با سر ساکشن جراحی

 

قیمت کارخانه ای سرساکشن دندان‌پزشکی عمده

دلیل استفاده از سرساکشن دندانپزشکی به دلیل ارگونومی بسیار خوبی که دارند و باعث می‌شود که بیمار هنگام قرار گرفتن ساکشن در دهان خود احساس درد و ناراحتی نکند.

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از سرساکشن دندانپزشکی یکبار مصرف بودن آن‌ها می‌باشد.  این امر باعث رعایت بهداشت در بالاترین سطح می‌باشد و همچنین تعویض آن‌ها بسیار سریع و راحت‌تر است.

البته بعضی از مدل‌های سرساکشن دندانپزشکی قابلیت اتوکلاو شدن را دارند. می‌توان به راحتی آن‌ها را استرلیزه و میکروب زدایی کرد و مجددا استفاده نمود.این محصول باکیفیت به طور عمده در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌گیرد و یک انتخاب بسیار مناسب می‌باشد. می‌توانید برای خرید انواع محصولات یکبار مصرف دندان‌پزشکی با قیمت مناسب با مشاورین فروش این مجموعه تولیدی به صورت آنلاین در تماس باشید.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما