مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پین داخل کانال دندان با قیمت ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید .....

پین داخل کانال دندان چیست؟تولیدی انواع پین دندانپزشکی

پین ها ابزاری کوچک در دندان پزشکی هستند که درون کانال دندان قرار گرفته و باعث فرم دادن به آن می شوند تا بتوان آنها را به وسیله آمالگام و… پر کرد وجود پین در دندان های آسیب دیده ضروری و موجب تقویت و استحکام بخشیدن به تاج دندان می شود. پین داخل کانال دندان همانند میلگرد بتنی در ساختمان ها برای دندان عمل می‌کند.

خرید پین داخل کانال دندان با قیمت ارزان

پین داخل کانال دندان چیست؟

پین داخل کانال دندان چیست؟

پین ها ابزاری مصنوعی و کوچک جهت ترمیم و حفظ کردن ساختار دندان باقی مانده هستند که از دندان محافظت می کنند. آنها برای دندان پزشکان بسیار کاربردی و ضروری هستند. استفاده مؤثر از این پین در کانال دندان نیاز به تجربه دندانپزشک و استفاده از اصول تکنیکی جایگذاری مناسب آن برای هر بیماری را دارد.

پین در واقع یک ابزاری است که بطور موازی دندانه های آن در یک کانال دندانی فیکس می شود. هنگامی که مورفولوژی دندان یا دندان دچار پوسیدگی زیاد است نیاز به پین های بیشتری برای نگهداری دارد با افزایش پین طول و قطر دندان را می توان افزایش داد تا عاج حاصل شود. دندان پزشکان باید آگاه باشند که قیمت بیشتری صرف خرید پین با کیفیت بکنند زیرا بسیاری از دندان های خراب را نجات می دهد و همزمان میزان خرابی را کاهش می دهد.

در بسیاری از مواقع دندان ها به دلیل پوسیدگی شدید یا شکستگی بسیار شکسته می شوند که ساختار دندان اجازه کافی برای نگه داشتن محل پر شده را نمی دهد در بیشتر این موارد تاج با پین حفظ می شود مانند عدم توانایی تحمل تاج، وضعیت لثه ناپایدار، پزشک تشخیص می دهد که کانال ریشه دچار مشکل می شود همه این دلایل صرفاً برای پر کردن دندان توسط پزشک است.

گذاشتن پین چگونه است؟ هنگامی که ساختار دندان فضای کافی برای نگه داشتن مواد جهت پر کردن دندان را نداشته باشد ، پس دندان را با پین هایی احاطه می کنند این  پین ها پیچ های باریک و کوچکی هستند که تقریباً در عاج قرار می گیرند. پس از پین گذاری حفره دندان توسط پر کننده آمالگام یا کامپوزیت به رنگ دندان پر می شود در نهایت می توان گفت پین فقط برای حفظ پر شدگی دندان استفاده می شود.  مانند ساختمانها که با میلگرد بتنی تقویت می شوند. پین ​​ها از ایجاد میکروب در دندان جلوگیری می کنند و موجب استحکام آن می شوند.

تولیدی انواع پین دندانپزشکی

تولیدی انواع پین دندانپزشکی

انواع پین دندانپزشکی توسط شرکتهای محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی در کشور تولید و مورد استفاده دندان پزشکان قرار می گیرد و همچنین تولید پین دندانپزشکی در شرایط بسیار بهداشتی و استریز صورت می گیرد.

خانم مقصودی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم مقصودی

راه های ارتباطی:
phone icon شماره تماس: 09120258965

phone icon شماره تماس: 09192631407

phone icon شماره تماس: 02128428543

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: sharifizadehsoraya@gmail.com

مجموعه رادپینا شما را به خرید بهترین محصولات یکبار مصرف دندانپزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید