خرید سر سرنگ دندانپزشکی درجه 1 از نمایندگی معتبر

سر سرنگ دندانپزشکی به شکلی می باشد که در بخش های مختلف کاری یک دندانپزشک ممکن است به کار بیاید، از این رو می توانیم بگوییم که سرنگ ها در حرفه دندانپزشکی از مهمترین اقلام ضروری ای می باشند که به آن ها نیاز داریم؛ در حال حاضر تولیدکنندگان زیادی در ایران حضور دارند که انواع این محصولات را در رده های کیفی بالا تولید و عرضه می کنند، از این رو در این زمینه در ایران می توانیم انواع سر سرنگ های دندانپزشکی را مشاهده و خریداری کنیم.

ابزار پر کاربرد در دندانپزشکی،یونیت دندانپزشکی کارکرده برند های مختلفی دارند که در وب سایت تمام  محصولات در اختیار شماست.

خرید سر سرنگ دندانپزشکی درجه 1 از نمایندگی معتبر

ویژگی های سر سرنگ دندانپزشکی خوب

ویژگی های سر سرنگ دندانپزشکی خوباگر شما نیز به دنبال خرید یک سر سرنگ مرغوب هستید، ما اکنون تصمیم داریم در مورد ویژگی های سر سرنگ دندانپزشکی خوب صحبت کنیم تا با آن ها آشنا شوید:

  • این سوزن ها به گونه ای هستند که بسیار تیز می باشند و با اشاره ای مختصر درون لثه فرو می روند.
  • برای عملکرد بهتر این سوزن ها، آنها تا حد زیادی نازک هستند.
  • این سوزن ها از جنس سیلیکون می باشند تا هنگام تزریق فرد احساس درد و سوزش کمتری داشته باشد؛ از این رو یکی از ویژگی سر سرنگ مرغوب این است که آنان روکشی از این جنس داشته باشند.
  • این محصولات باید دارای نشانگر در سر خود باشند تا دندانپزشک بتواند به خوبی با آن فعالیتش را انجام دهد.
  • مرغوبترین سوزن ها اغلب از جنس استیل می باشند و در نهایت روکشی ظریف بر روی آن ها قرار می گیرد.
  • آنان دارای کانولای دو سر تیز شده می باشند.
  • و …

پس همانطور که دیدید مرغوبترین سوزن ها باید مشخصه های کاربردی ای را داشته باشند؛ از این رو بر اساس این المان ها می توانیم از چگونگی کیفیت این محصولات مطلع شویم.

ارزانترین قیمت ست ترمیم آمالگام و یونیت دندانپزشکی کارن در تهران و سایر شهر های کشور را در وب سایت ما ببنید و مقایسه کنید .

قیمت سر سرنگ دندانپزشکی در بازار جهانی

قیمت سر سرنگ دندانپزشکی در بازار جهانیقیمت سر سرنگ در بازارهای جهانی چندان بالا نیست، با این حال هنگام خرید فله می توانیم متوجه این مسئله شویم که کدام برند گران و کدام ارزان است؟!
این محصولات بسته به المان های مهمی قیمت گذاری می شوند، از مهمترین این المان ها می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که سرنگ ها هر چه قدر از بهترین متریال های ممکن تولید شوند از لحاظ قیمتی نیز بالاتر خواهند بود.

از طرفی برخی از تولیدکنندگان نه تنها به کیفیت این محصولات بها می دهند، بلکه به این نیز توجه می کنند که آیا طراحی و تولید این سرنگ می تواند به دندانپزشک و بیمار کمک کند؟
برای مثال برخی از تولیدکنندگان ایده هایی را بر روی سرنگ های تولیدی خود اعمال کرده اند که باعث کاهش درد و سوزش حین تزریق بر روی بیمار می شود و از طرفی عوارض خاصی نیز بعد از بی حسی برای افراد نخواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما