خرید دسته تیغ بیستوری کایان با حجم عمده

تیغ های جراحی را شرکت های گوناگونی می سازند. این محصولات همینطور سایزهای متفاوتی دارند که هر کدام از آنان، در زمینه های خاصی به شمار می روند. در این نوشته ای که مطالعه می کنید، می خواهیم در خصوص خرید دسته تیغ بیستوری کایان در حجم عمده صحبت کنیم. اگر به دنبال تهیه آن هستید، این مطلب را از دست ندهید.

ابزار پر کاربرد در دندانپزشکی،یونیت دندانپزشکی کارکرده برند های مختلفی دارند که در وب سایت تمام  محصولات در اختیار شماست.

خرید دسته تیغ بیستوری کایان با حجم عمده

مقایسه انواع تیغ بیستوری کایان

مقایسه انواع تیغ بیستوری کایانتیغ بیستوری نام فرانسوی تیغ جراحی می باشد که در انگلیسی به آن اسکالپل هم می گویند. این نوع از محصول از جمله اصلی ترین ابزارهای یک اتاق عمل به شمار می رود و بدون آن طبعاً کاری از پیش نخواهد رفت. در کنار این، اگر بخواهیم مقایسه ای بین انواع تیغ بیستوری کایان داشته باشیم، می توانیم آنان در اندازه های گوناگونی ببینیم.

ارزانترین قیمت ست ترمیم آمالگام و یونیت دندانپزشکی کارن در تهران و سایر شهر های کشور را در وب سایت ما ببنید و مقایسه کنید .

این تیغ ها، شماره گذاری می شوند که به انواع آن اشاره می کنیم:

  • تیغ های شماره 3
  • تیغ های شماره 4
  • تیغ های شماره 6
  • تیغ های شماره 9
  • تیغ های شماره 10
  • تیغ های شماره 11

البته شماره های دیگری هم دارند که می تواند تا 24 هم ادامه داشته باشد. با همه این موارد، تیغ های بیستوری، افزون بر اتاق عمل، در جراحی های سرپایی و همچنین کالبد شکافی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. جنس آنان بیشتر از برنج و یا استیل کربن است.

بکارگیری از سایزهای مختلف آنان، بستگی به نوع عمل و عمق شکافی دارد که جراح بر روی بدن ایجاد می کند.

شرکت وارد کننده تیغ بیستوری

شرکت وارد کننده تیغ بیستوریبیشتر تیغ های جراحی ای که مشاهده می کنید، از خارج کشور وارد می گردد. شرکت وارد کننده تیغ بیستوری کایان، محصول را در کیفیت ها و همینطور سایزهای متنوعی عرضه می دارد. باید گفت، در این حوزه، بازرگان سعی می نمایند تا کالا را با نرخ مناسبی نیز ارائه دهد.

این تیغ ها در بسته بندی های خاصی قرار می گیرند که روی شان افزون بر تعداد محصول، نشان، نام و نحوه کاربرد، درج شده است. بهترین واردکنندگان، همه تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند محصولی خوب و عالی را وارد نمایند. گفتنی است که در این حوزه، رقابت زیادی دیده می شود.

در هر حال، به علت کاربرد زیاد این تیغ ها، طبیعی است که تجارت آن نیز از سود بالایی برخوردار باشد. از طرفی باید گفت که این تیغ ها در بسته های 100 عددی بیشتر ارائه می شوند. خریداران اصلی اسکالپل ها، مراکز درمانی، داروخانه ها و عرضه کنندگانی اند که کالای پزشکی را ارائه می دهند.

آنان محصولاتی از این دست را به شکل عمده می خرند که این موضوع باعث کاهش هزینه ها می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما